Alla kategorier > Mode > Kläder > Skjortor
Blå och vit rutig skjorta
Blå och vit rutig skjorta - 0 Blå och vit rutig skjorta - 1 Blå och vit rutig skjorta - 2 Blå och vit rutig skjorta - 3

Blå och vit rutig skjorta

Storlek: 170
Kategori: Skjortor
Märke: Cubus
Färg: Blå
Skick: Bra skick

40 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en stilren blå och vit rutig skjorta med långa ärmar och knappar framtill. Skjortan har två bröstfickor , perfekt för en avslappnad look. Passar bra till både jeans och chinos. 🌀

Ester
Ester
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rutig skjorta! - Rutig skjorta från Cubus!
Rutig skjorta från Levi's, blå/vit S - Snygg rutig skjorta från Levi's i blått och vitt. Klassisk modell med två bröstfickor, knappar framtill och lång ärm. Perfekt för dig som gillar avslappnad stil med en touch av vintage. Skön bomullskänsla och tidlös design.
Blå rutig skjorta från Hollister - Säljer en snygg blå rutig skjorta från Hollister i storlek XS. Skjortan har långa ärmar och knappar framtill. Perfekt för en avslappnad stil med en touch av färg.
Blå och vit rutig skjorta - Blå och vitrutig skjorta, köpt secondhand men är i bra skick✨
Blå och vit rutig skjorta från H&M - Säljer en stilren blå och vit rutig skjorta från H&M. Skjortan har långa ärmar och knappar framtill. Perfekt för en avslappnad look. Den är stor i storleken
Blå rutig skjorta från Amiri - Säljer en blå rutig skjorta från Amiri med stora vita bokstäver på ryggen. Skjortan har två bröstfickor, knappar framtill och fransad nederkant. Materialet är mjuk bomull och färgerna är blå, brun och vit med inslag av rött. Perfekt för dig som gillar streetwear och detaljer.
Blå skjorta  - Blå skjorta som knappt användes. Super snygg och perfekt till sommaren!
Blå rutig skjorta från Dedicated - Säljer en snygg blå rutig skjorta från Dedicated i ekologisk bomull. Skjortan har långa ärmar och en klassisk krage. Perfekt för både vardag och fest! 🌿
Andra annonser från Skjortor
Visa alla
Blårutig skjorta från Ralph lauren denim supply - Snygg blårutig skjorta med långa ärmar och knappar framtill. Skjortan har två bröstfickor med lock och är tillverkad i ett mjukt bomullstyg. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Svart Polo Ralph Lauren Piké Chicago - Piké från Polo Ralph Lauren med broderad logga, stor CHICAGO-text och emblem på bröstet. Röd och svart krage med knappar och korta ärmar. Tillverkad i bomull och har detaljer på sidorna samt broderad polospelare.
Ralph Lauren skjorta rosa  - Ralph Lauren skjorta rosa l storlek S slim fit som är lite liten på modellen som är 180 cm 75 kg. Inga defekter! Väldigt najs skjorta! Kom med frågor ✌️
Saint Laurent T-shirt - Jag säljer denna riktigt eftertraktade Saint Laurent T-shirt som är perfekt för sommaren! Den är Storleken M! Helt nytt skick! Nypris runt ca 2000 kr! Kontakta mig vid funderingar.
Ralph Lauren skjorta  - Grå rutig skjorta frånralph Lauren, storlek S men sitter som xs eller mindre, super liten för mig som är 180, längd från sidan av kragen och neråt: 62 cm och bredd precis under armarnas start: 47 cm, skriv vid frågo!
Ralph Lauren skjorta - Klassisk vit skjorta med blå ränder från Ralph Lauren. Skjortan är i helt nytt skick och har endast används ett fåtal gånger✅perfekt inför våren och sommaren☀️nypriss:1200kr mitt pris 449kr🤩 priset är inte hugget i sten🪨 och det är bara att skriva om du har några funderingar🤗
Ljusblå linneskjorta från Morris - Säljer en ljusblå skjorta från Morris i linne med klassisk button-down krage och vita knappar. Skjortan har en liten rosa broderad detalj på bröstet och en avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och svala plagg.
Vinröd Morris Skjorta - Sjukt fet och unik vinröd skjorta från Morris. Skjortan är i toppenskick och i skönt linnematerial! Tveka inte på att höra av dig! 🙌🤩