Alla kategorier / Mode / Kläder / Skjortor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Glittrig tröja  - Tröjan är glittrig och passar väldigt bra till partyyyy vibeesss speciellt om man är en silver tjej ;)
Glittrig tröja - Jätte fin och bra skick, bara använd 2-3 gånger,  #vintermode #glittrig #fashion
Svart glittrig tröja från H&M - Säljer en snygg svart glittrig tröja från H&M. Perfekt för festliga tillfällen med sin glittriga look. Tröjan har långa ärmar och en bekväm passform. Passar perfekt till både jeans och kjol för en stilren outfit. Hör av dig vid intresse! ✨
Glittrig röd tröja - En jättesöt röd glittrig tröja som jag har köpt secondhand och använt endast en gång så den är i bra skick. :) Köparen betalar för frakt!
glittrig skjorta - stretchig, glittrig skjorta. storlek L men passar bra på mig som vanligtvis har S , asar de flesta eftersom den är så strecthig❤️
Vit skjorta med glittriga knappar - Skjorta Zara.
Glittrig tröja
Glittrig tröja - 89 Glittrig tröja - 90 Glittrig tröja - 91

Glittrig tröja

Storlek: XS
Kategori: Skjortor
Märke: Bik Bok

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin v-ringad glittrig tröja i champagne färg från Bikbok i storlek Xs som passar olika festliga tillfällen. Använd bara en gång så tröjan är i nyskick!

Sofia
Sofia
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart halterblus - Säljer en super snygg svart halterblus från Vero Moda i storlek S. Blusen har en elegant design med strasshalsband som ger en extra touch. Den är i utmärkt skick och kan kombineras med både byxor och kjolar för en komplett look!
Vit ribbad tröja med strassdetaljer - Snygg vit ribbad tröja med strassdetaljer från BERSHKA i storlek S. Man kan ha den både utan och med linne, uppknäppt eller ej!
Tröja med volang  - Superfin mörkblå tröja med små blommor och volang längs ner i storlek Xs:)
Blus med spets  - Säljer denna vackra vita blus med långa ärmar och spetsdetaljer i storlek S. Perfekt för vardag och speciella tillfällen!
Ribbad mörkblå tröja  - Gosig ribbad mörkblå tröja i storlek S/M. Tröjan är väldigt stretchig och därför passar den både som en S och en M. Använd bara några gånger och därför är toppen skick
Vit skinnjacka  - Säljer en snygg vit skinnjacka från BERSHKA som är perfekt för höst och vår. Denna jackan är i utmärkt skick och är i storlek M men passar bättre som en XS/S. Jackan har en praktisk dragkedja framtill och två silverknappar som tillför en extra detalj
Svarta jeans - Säljer ett par snygga svarta jeans i utmärkt skick från BERSHKA i storlek 32. Dessa jeans är tillverkade i ett mjukt och stretchigt material som ger en skön känsla hela dagen. Passform som sitter perfekt och är både bekväma och stilrena.
Glittrig silverkjol från New Yorker - Säljer en glittrig, tight minikjol från New Yorker i silver. Kjolen har ett rutigt mönster av små spegel-liknande paljetter. Ny med prislapp i storlek 34
Ljusgrön topp från BikBok - Säljer en ljusgrön topp från BikBok med smala axelband och en snygg cut-out detalj framtill.
Blå bootcut jeans från Selected - Säljer ett par mörkblåa low waist bootcut jeans med knappfickor från Subdued i storlek 38. Jag skulle nog säga att jeansen är väldigt små i storleken då jag vanligtvis brukar ha storlek 34 i byxor. Jag är 162cm  och trampar på jeansen så längden skulle passa någon längre.
Liknande annonser
Visa alla