Alla kategorier / Mode / Kläder / Skjortor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grågrön kortärmad skjorta från H&M - Säljer en grågrön kortärmad skjorta från H&M i loose fit. Skjortan har knappar framtill, klassisk krage och är tillverkad i ett luftigt, ribbat material som passar perfekt till varmare dagar.
Mörkblå kortärmad skjorta - Säljer en mörkblå skjorta med korta ärmar och klassisk krage. Skjortan har knappar framtill och är tillverkad i ett lätt tyg, perfekt för varmare dagar. Enkel och stilren design som passar till många olika outfits.
Olivgrön kortärmad skjorta - Stilren olivgrön skjorta i bomull med korta ärmar och klassisk krage. Skjortan har två bröstfickor med lock och knappar framtill. Perfekt för en avslappnad men snygg look.
Kortärmad skjorta  - Snygg kortärmad skjorta från Zara!
Rutig kortärmad skjorta i bomull - Rutig skjorta med korta ärmar i gröna, gula, vita och blå toner. Skjortan har klassisk krage, knappstängning framtill och en bröstficka. Perfekt för dig som gillar färg och mönster.
Kortärmad skjorta från H&M - Beige med korta ärmar och knappar framtill. Vågigt mönster. Lite konstigt sydd på ett ställe på ryggen men inget som syns på långt håll.
Kortärmad skjorta  - Snygg kortärmad korta med mjukt material. Knappt använd. Är 175cm
Kortärmad skjorta
Kortärmad skjorta - 89

Kortärmad skjorta

Storlek: M
Kategori: Skjortor
Märke: H&M
Färg: Grön

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En kortärmad mörkgrön skjorta från HM i stl M.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Rock - En snygg svart rock från Brave Soul, inköp i Glasgow, Skottland. Säljer pga att den har blivit för liten för mig.
Tshirt adidas - Adidas tshirt i stl M
Mörkblå tröja från Ralph Lauren - Säljer en snygg mörkblå tröja från Ralph Lauren i Medium med klassisk broderad logga i grönt. Tröjan har en hög krage med knappar och är perfekt för kyliga dagar. Den är i bra skick och passar både till vardags och lite finare tillfällen. Perfekt för höst och vinter! Köpt för 2000kr i London. Tveka inte att höra av dig om du har frågor eller vill ha fler bilder
Polo Ralph Lauren Jacka Grå - Detta är en Polo Ralph lauren dunjacka i barnstorleken XL. Den passar som en S/M i herrstorlek. Den är i superfint skick, det enda är att dragkedjan på ena fickan är sönder, men kan lagas enkelt!
Levi's 501 - Säljer ett par klassiska Levi's 501 jeans i ljusgrå färg. De har rak passform och knappgylf. Storlek är W33 L34.
Liknande annonser
Visa alla