Alla kategorier > Mode > Kläder > Skjortor
Blå linneskjorta med vita knappar
Blå linneskjorta med vita knappar - 0 Blå linneskjorta med vita knappar - 1

Blå linneskjorta med vita knappar

Storlek: herr s
Kategori: Skjortor
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg blå skjorta i linne från Hampton Republic med klassisk krage och vita knappar. Skjortan har en bröstficka och lång ärm, perfekt för en avslappnad men stilren look.

Benjamin
Benjamin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå linneskjorta med knappar - Snygg blå skjorta i linne med klassisk krage och vita knappar hela vägen framtill. Skjortan har lång ärm med manschett och en avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och enkla plagg med en fräsch känsla.
Blå linneskjorta från Hampton Republic - Snygg blå skjorta från Hampton Republic i regular fit. Skjortan är tillverkad i linne!
Mörkblå linneskjorta med knappar - Stilren linne skjorta, strl 152. Använd 1 gång.
Mörkblå linneskjorta med knappar - Snygg mörkblå skjorta i linne med klassisk krage och vita knappar hela vägen. Skjortan har lång ärm och en loose passform som ger en chill vibe. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med enkel design och skönt material.
Blå linneskjorta  - Superfin bra linneskjorta, använd ett fåtal gånger.
Andra annonser från Skjortor
Visa alla
Ralph lauren skjorta - Fet ralphskjorta i storlek M men sitter mer som S. Bra skick!
Rutig skjorta från Race Marine - Tja, säljer denna snygga rutiga skjorta som är riktigt najs att använda som Overshirt! Vid minsta fråga eller fundering hör av er🤠
Ralph Lauren Skjorta - Fet Ralph Lauren skjorta // storlek M // slim fit // kontakta för mer bilder och info!🙌🏻
Blå Ralph Lauren skjorta  - Klassisk blå skjorta från Ralph Lauren med button-down krage och den ikoniska rosa logotypen broderad på bröstet. Skjortan har långa ärmar, knappar framtill och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för en clean och stilren look. Skicket 10/10 och pris 275 men kan gå ner vid snabb och smidig affär💙📦Storlek S men passar M Hör av er vid frågor, vi postar så snabbt som möjligt🥰
Blårandig skjorta från Polo Ralph Lauren - Klassisk blårandig skjorta från Polo Ralph Lauren med button-down krage och broderad logga på bröstet. Slim fit-modell med långa ärmar och vita knappar. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden.
Randig skjorta från Ralph Lauren - Säljer en klassisk blåvit randig skjorta från Ralph Lauren med button-down krage och långa ärmar. Skjortan har den ikoniska röda logotypen broderad på bröstet och vita knappar framtill. Tillverkad i bomull och har en normal passform.
Svart Polo Ralph Lauren Piké Chicago - Piké från Polo Ralph Lauren med broderad logga, stor CHICAGO-text och emblem på bröstet. Röd och svart krage med knappar och korta ärmar. Tillverkad i bomull och har detaljer på sidorna samt broderad polospelare.
Burberry Skjorta M - Svart Burberry skjorta i storlek M i mycket bra skick. Skjortan är självklart äkta. Är du osäker på äkthet hänvisar jag gärna till bra källor/guider. Tveka inte på att höra av dig för fler frågor eller vid minsta fundering! Skick: 9/10