Alla kategorier > Mode > Kläder > Skjortor
Skjorta HM
Skjorta HM  - 89 Skjorta HM  - 90

Skjorta HM

Storlek: 38
Kategori: Skjortor
Märke: H&M

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skjorta från HM divided strl 38 lite oversize. Fint skick.

lundmarkklara
lundmarkklara
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Skjorta från HM - En mörkblå rutig skjorta från hm, inte min stil längre.
Randig skjorta hm - Randig skjorta hm i strl 40
HM Skjorta  - En enkel och stilren ljusblå skjorta med klassisk krage och knäppning framtill. Skjortan har långa ärmar och är tillverkad i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för en avslappnad men ändå snygg look. Kan såklart gå ner i pris!
Snygg HM skjorta - Perfekt skick,som ny,L,längd 78cm,bredd 58cm
Hm skjorta  - Skjorta
HM-skjorta - Snygg och stilren ljusblå skjorta. Endast använd fåtal gånger. Skick: 9/10
Mörkblå skjorta från HM - Stilig mörkblå skjorta från H&M! Storleken är L men passar som M. Modellen på bilden är 182cm lång. Vid frågor hör av er:)
Andra annonser från Skjortor
Visa alla
Ralph lauren skjorta - Fet ralphskjorta i storlek M men sitter mer som S. Bra skick!
Ralph Lauren skjorta - Tja! Säljer nu denna feta Ralph Lauren skjortan. Skjortan är i fint skick och i storlek ”S”. Vid frågor eller funderingar är det bara att höra av sig!
Ljusrosa skjorta från Ralph Lauren - Hej! Vi säljer en ljusrosa skjorta i storlek L från Ralph Lauren med klassisk button-down krage och broderad logga på bröstet. Skjortan har långa ärmar, normal passform och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för en clean och stilren look. Skicket är mycket bra och priset ligger på 275kr men går att gå ner vid snabb och smidig affär🥰 Hör av er vid frågor! // Studio II Resell 💙📦
Mörkblå skjorta från Morris  - Säljer en stilren mörkblå skjorta från Morris i storlek S. Skjortan har klassisk krage, vita knappar och lång ärm. Materialet är bomull och passformen är slim. Perfekt för dig som gillar en clean och tidlös look.
Burbbery skjorta  - Jätte snygg och bra passform
Vinröd skjorta från Ralph Lauren - Klassisk vinröd skjorta från Ralph Lauren i bomull med button-down krage och vita knappar framtill. Skjortan har lång ärm och den ikoniska broderade loggan på bröstet. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg. Väldigt sparsamt använd! Hör av er vid frågor😀
Svart skjorta från Ralph Lauren - Klassisk svart skjorta från Ralph Lauren med lila broderad logga på bröstet. Skjortan har knappar framtill och på kragen samt långa ärmar. Tillverkad i bomull och har en normal passform. Perfekt till jeans eller chinos för en clean look.
Rosa skjorta från Ralph Lauren - Klassisk rosa skjorta från Ralph Lauren med button-down krage och broderad logga på bröstet. Skjortan har lång ärm, knappar framtill och är tillverkad i bomull. Perfekt för en clean och stilren look. Skick 7/10 storlek M, inga fläckar eller hål