Alla kategorier > Mode > Kläder > Skjortor
Brun skjorta
Brun skjorta - 89 Brun skjorta - 90 Brun skjorta - 91

Brun skjorta

Storlek: S
Kategori: Skjortor
Märke: H&M
Färg: Brun

180 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Brun skjorta från hm som är i jättebra kvalitet

Signe
Signe
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Brun skjorta från H&M - Snygg brun skjorta från H&M med en avslappnad passform. Skjortan har långa ärmar och knappar. Oversized ärmar
Brun croppad skjorta! - Säljer en brun croppad skjorta med korta ärmar och knappar framtill. I storlek S och har en tight passform vilket gör att den sitter snyggt mot kroppen!  Skjortan har en elastisk detalj i ryggen för en bekväm passform. Perfekt för en stilren look! 🩷
Brun skjorta - Croppad skjorta från H&M. Använt få gånger.
Brun skjorta med knappar - Brun skjorta i bomull med klassisk krage och långa ärmar. Skjortan har knappar framtill och vid ärmsluten, samt en något figursydd passform. Perfekt för en clean och enkel stil. OBS! Liten i storleken
Brun och beige rutig skjorta  - Säljer en rutig skjorta i bruna och beige toner med klassisk krage och knappstängning framtill. Skjortan har en bröstficka och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar avslappnad stil och jordnära färger.
Brun skjorta  - Brown corset style shirt, I haven’t ironed it so it has some wrinkles but you can iron it if you want.
Andra annonser från Skjortor
Visa alla
Ralph lauren skjorta - Fet ralphskjorta i storlek M men sitter mer som S. Bra skick!
Rutig skjorta från Race Marine - Tja, säljer denna snygga rutiga skjorta som är riktigt najs att använda som Overshirt! Vid minsta fråga eller fundering hör av er🤠
Blårandig skjorta från Polo Ralph Lauren - Klassisk blårandig skjorta från Polo Ralph Lauren med button-down krage och broderad logga på bröstet. Slim fit-modell med långa ärmar och vita knappar. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden.
Ralph Lauren Skjorta - Fet Ralph Lauren skjorta // storlek M // slim fit // kontakta för mer bilder och info!🙌🏻
Ralph lauren skjorta - Hej säljer nu min fina Ralph lauren skjorta i storlek M. Den är i nyskick och kommer vara otroligt snygg i sommar. Nypris cirka 1600kr! Vi kommer att sälja liknande produkter nu i sommar så glöm inte följa profilen!🌊🍾
Blårutig skjorta  - Snygg blårutig skjorta från Levi's med klassisk krage och två bröstfickor. Skjortan har vita knappar framtill och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar en avslappnad men stilren look.
Acne Studios Skjorta - Säljer en riktigt snygg och unik randig skjorta från Acne Studios. Skjortan är i mycket bra skick, använd 1-2 gånger totalt, inga skavanker förutom att tvättlappen inte finns kvar. Har fått den från farsan, och innan dess har den hängt i en garderob i några år, så kvittot finns tyvärr inte kvar. Passar lite stort på mig som är ca. 183. Hör av er vid frågor eller angående måtten, pris kan diskuteras vid snabb affär!
Blå skjorta från Ralph Lauren - Klassisk marinblå skjorta från Ralph Lauren med knappkrage och den ikoniska röda logotypen broderad på bröstet. Skjortan har lång ärm, vita knappar och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för en clean och stilren look.