Alla kategorier > Skjortor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rutig skjorta från Lee - Snygg rutig skjorta från Lee i svart och vit. Skjortan har långa ärmar och knappar framtill samt på ärmsluten. Perfekt för en stilren look.
Lee, skjorta - Skjorta från Lee i tjockt material. Kan användas såväl som vanlig skjorta som overshirt, både för kvinnor och män. Mycket gott skick, inga tecken på användning
Lee skjorta - Lee skjorta, grå randig och har riktigt bra passform
Lee skjorta  - Mycket bra skick 8,5/10
Overshirt/skjorta från dondup  - Säljer en svart overshirt från Dondup med snygga slitningar och två bröstfickor med lock. Aldrig använd alltså helt ny utan tags
Skjorta Lee - Jeans skjorta från Lee i storlek L.
Rutig Lee skjorta - Riktigt snygg rutig Lee skjorta i skönt material! 100% bomull. Frågar så är de bara o skriva!
Lee skjorta/overshirt
Lee skjorta/overshirt - 89 Lee skjorta/overshirt - 90 Lee skjorta/overshirt - 91

Lee skjorta/overshirt

Storlek: L
Kategori: Skjortor
Märke: Lee
Färg: Svart

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Endast använd ett par gånger Nypris 1300kr Modellen är 185cm och väger 82kg Storlek L men sitter som M/S

Melvin Madsen
Melvin Madsen
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skjortor
Visa alla
Burberry Vit skjorta med rutiga detaljer Burberry - Klassisk vit skjorta från Burberry med ikoniska beige, röda och svarta rutiga detaljer på insidan av manschetterna. Skjortan har knappar framtill, lång ärm och en stilren krage. Perfekt för dig som gillar tidlös design med en twist.
C.P. Company Metropolis Sällsynt - Unik och sällsynt. Inte den minsta defekt och storlek M. ÄKTA
Rutig Skjorta från Ralph Lauren - Jättesnygg rutig skjorta från Ralph Lauren i marin blå, blå, vit och röd. I jättebra skick. Om vidare frågor är de bara att fråga!☺️
Vit blus med puffärm och broderad krage - Supersöt vit blus med korta puffärmar och stor krage dekorerad med röda broderade blommor och vågig kant. Blusen har knappar framtill och är gjord i ett lätt bomullstyg. Perfekt för dig som gillar detaljer och vill sticka ut lite extra.
Ralph Lauren Skjorta - Riktigt stilig Ralph Lauren skjorta i dunder skick och randig med vit/ljusblå färg. Skjortan är i storlek S och den mest eftertraktade modellen Slim Fit. Vid frågor eller funderingar tveka inte på att höra av er! 😊
Rosa rutig skjorta från Ralph Lauren - Vi säljer en klassisk rosa skjorta från Ralph Lauren med smått rutigt mönster och blå logga broderad på bröstet. Skjortan har lång ärm, knappar framtill och är tillverkad i bomull. Perfekt till jeans för en clean och fräsch look. Storlek S och säljer den för endast 349kr men kan gå ner vid snabb och smidig affär💙💯 Skicket är 10/10. Hör av er vid frågor! // studio II Resell
Ljusblå skjorta från Polo Ralph Lauren - Säljer en ljusblå skjorta från Polo Ralph Lauren i slim fit. Skjortan har klassisk button-down krage, broderad logga på bröstet och vita knappar. Tillverkad i bomull och har långa ärmar. Perfekt för en clean och stilren look.
Mörkblå Burberry skjorta med rutig detalj - Snygg mörkblå skjorta från Burberry med klassiska vita knappar och ikoniskt rutigt mönster på insidan av kragen och manschetterna. Skjortan har lång ärm och en liten broderad logga på bröstet. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg.