Alla kategorier > Mode > Kläder > Skjortor
Mörkblå skjorta från Mango
Mörkblå skjorta från Mango - 0 Mörkblå skjorta från Mango - 1 Mörkblå skjorta från Mango - 2

Mörkblå skjorta från Mango

Storlek: M
Kategori: Skjortor
Märke: Mango
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

80 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Klassisk mörkblå skjorta från Mango med lång ärm och knappar hela vägen framtill. Skjortan har en snygg krage och är tillverkad i ett mjukt bomullstyg. Perfekt för dig som gillar stilrena och enkla plagg. Storlek M.

Isa Malmberg
Isa Malmberg
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mango skjorta - Mango. Skjorta grön/gul väldigt fin och ny knappt använd.
Mango, Figursydd skjorta  - Blårandig elegant skjorta. Oanvänd då jag köpte för storlek.  Storlek S
Mörkblå rutig skjorta från Mango - Säljer en stilren mörkblå skjorta från Mango med ett diskret rutmönster. Skjortan har långa ärmar och knappar framtill. Perfekt för en avslappnad men ändå snygg look. 🖤
Skjorta Mango - Storlek L/M från mango oanvänd
skjorta mango xs - använd 2-3 gånger, nyskick! mjuk och skön utan att vara för sladdrig. sälja pga inte min stil
Randig skjorta från Mango i XL - Snygg skjorta från Mango i storlek XL med ljusblå och vita smala ränder samt bredare gula ränder. Skjortan har klassisk krage, knäppning framtill och långa ärmar.
mango skjorta  - tja säljer en mango skjorta skick 8/10 model är 180 väger 65
Andra annonser från Skjortor
Visa alla
Ralph Lauren skjorta  - Grå rutig skjorta frånralph Lauren, storlek S men sitter som xs eller mindre, super liten för mig som är 180, längd från sidan av kragen och neråt: 62 cm och bredd precis under armarnas start: 47 cm, skriv vid frågo!
Vinröd Morris Skjorta - Sjukt fet och unik vinröd skjorta från Morris. Skjortan är i toppenskick och i skönt linnematerial! Tveka inte på att höra av dig! 🙌🤩
Ralph Lauren skjorta - Klassisk vit skjorta med blå ränder från Ralph Lauren. Skjortan är i helt nytt skick och har endast används ett fåtal gånger✅perfekt inför våren och sommaren☀️nypriss:1200kr mitt pris 449kr🤩 priset är inte hugget i sten🪨 och det är bara att skriva om du har några funderingar🤗
Ralph Lauren skjorta - Tjena säljer denna riktigt feta Ralph Lauren skjortan i beige. Skicket är väldigt bra skulle säga 9,5/10 nästan ny skick. Stoleken är S slim fit, killen är på bilden är 182 cm. Släng iväg ett dm för frågor! 🙌🍾
Superfin babydoll rutig piké - Så snygg svart och vit trekvarts tröja med fin brodyr och fickor. Detaljerna på denna tröja är så fina och modellen på tröjan är jättesnygg.
Blårandig skjorta från Zara - En snygg blårandig skjorta från Zara med korta ärmar och fickor. Skjortan har krage och knappar framtill. HELT OANVÄND MED PRISLAPP KVAR.
Saint Laurent T-shirt - Jag säljer denna riktigt eftertraktade Saint Laurent T-shirt som är perfekt för sommaren! Den är Storleken M! Helt nytt skick! Nypris runt ca 2000 kr! Kontakta mig vid funderingar.
Ljusblå linneskjorta från Morris - Säljer en ljusblå skjorta från Morris i linne med klassisk button-down krage och vita knappar. Skjortan har en liten rosa broderad detalj på bröstet och en avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och svala plagg.