Alla kategorier > Skjortor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Overshirt beige - Sparsamt använd, finns en liten fläck på nacken. Övrigt fint skick!
Beige overshirt från H&M - Säljer en stilren beige overshirt från H&M. Skjortan har långa ärmar och två praktiska bröstfickor med lock. Perfekt för lager-på-lager-stil och passar till många olika outfits.
Beige overshirt från H&M - Snygg beige overshirt från H&M med klassisk krage och knappar framtill. Skjortan har två bröstfickor och är perfekt för en stilren look.
Beige overshirt skjorta kortärmad  - Snygg beige overshirt med korta ärmar och två stora bröstfickor med lock. Skjortan har klassisk krage och knäppning framtill med matchande knappar. Tillverkad i mjuk bomull som känns chill och enkel att styla till olika outfits.
Beige overshirt  - Säljer en stilren beige overshirt från H&M premium. Riktigt snygg overshirt som passar när som helst! Kostade 999kr nypris
Beige overshirt  XS - Snygg beige overshirt från H&M i storlek XS. Skjortan har två bröstfickor, svarta knappar och klassisk krage. Materialet är mjukt och känns som bomull, perfekt att ha som lager. Långärmad och stilren design som funkar till många outfits.
Beige overshirt med svarta knappar - Snygg beige overshirt med svarta knappar och två stora bröstfickor. Oversized passform och mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt att slänga på sig över en t-shirt. Långärmad och med klassisk krage för chill stil.
Beige overshirt från H&M - Säljer en stilren beige overshirt från H&M med två stora bröstfickor och svarta knappar. Skjortan har klassisk krage och är långärmad, perfekt att slänga över en t-shirt för en chill look.
Overshirt Beige
Overshirt Beige - 89 Overshirt Beige - 90 Overshirt Beige - 91 Overshirt Beige - 92

Overshirt Beige

Storlek: S
Kategori: Skjortor
Märke: H&M
Färg: Beige

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna sjukt feta overshirt från HM! Skick: 10/10 då den endast är använd en gång. Storlek: S men passar M 100%

Oliver
Oliver
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skjortor
Visa alla
Mörkblå Burberry skjorta med rutig detalj - Snygg mörkblå skjorta från Burberry med klassiska vita knappar och ikoniskt rutigt mönster på insidan av kragen och manschetterna. Skjortan har lång ärm och en liten broderad logga på bröstet. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg.
Burberry Vit skjorta med rutiga detaljer Burberry - Klassisk vit skjorta från Burberry med ikoniska beige, röda och svarta rutiga detaljer på insidan av manschetterna. Skjortan har knappar framtill, lång ärm och en stilren krage. Perfekt för dig som gillar tidlös design med en twist.
C.P. Company Metropolis Sällsynt - Unik och sällsynt. Inte den minsta defekt och storlek M. ÄKTA
Rutig Skjorta från Ralph Lauren - Jättesnygg rutig skjorta från Ralph Lauren i marin blå, blå, vit och röd. I jättebra skick. Om vidare frågor är de bara att fråga!☺️
Ralph Lauren Skjorta - Riktigt stilig Ralph Lauren skjorta i dunder skick och randig med vit/ljusblå färg. Skjortan är i storlek S och den mest eftertraktade modellen Slim Fit. Vid frågor eller funderingar tveka inte på att höra av er! 😊
Vit blus med puffärm och broderad krage - Supersöt vit blus med korta puffärmar och stor krage dekorerad med röda broderade blommor och vågig kant. Blusen har knappar framtill och är gjord i ett lätt bomullstyg. Perfekt för dig som gillar detaljer och vill sticka ut lite extra.
Ljusblå skjorta från Polo Ralph Lauren - Säljer en ljusblå skjorta från Polo Ralph Lauren i slim fit. Skjortan har klassisk button-down krage, broderad logga på bröstet och vita knappar. Tillverkad i bomull och har långa ärmar. Perfekt för en clean och stilren look.
Rosa rutig skjorta från Ralph Lauren - Vi säljer en klassisk rosa skjorta från Ralph Lauren med smått rutigt mönster och blå logga broderad på bröstet. Skjortan har lång ärm, knappar framtill och är tillverkad i bomull. Perfekt till jeans för en clean och fräsch look. Storlek S och säljer den för endast 349kr men kan gå ner vid snabb och smidig affär💙💯 Skicket är 10/10. Hör av er vid frågor! // studio II Resell