Alla kategorier > Mode > Kläder > Skjortor
Flanellskjorta
Flanellskjorta  - 89

Flanellskjorta

Storlek: MEDIUM
Kategori: Skjortor

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Flannelskjorta med väldigt fint mönster i bra skick

ebbe.hoglund
ebbe.hoglund
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Flanellskjorta  - Röd flanellskjorta från Bershka strl M (ganska liten) så passar mer S🩷
Flanellskjorta - Närmaste oanvänd flanellskjorta med glitter detaljer. Fin passform och sitter som en stl M bör.
Dickies flanellskjorta  - Säljer en snygg svartvit rutig flanellskjorta från Dickies i storlek M. Perfekt för en avslappnad stil och passar bra under den kommande vintern. Använder inte den så säljer den så den kommer till användning. Nyskick, använd någon enstaka gång.
Flanellskjorta från H&m  - Hej, säljer en flanellskjorta från H&M i utmärkt skick. Storlek Small men passar även Medium. Nypris runt 500kr. Tveka inte på att höra av dig. Pris inte hugget i sten.
Flanellskjorta NN07 - Riktigt snygg rutig skjorta från NN07 i svart och vitt. Skjortan har klassisk krage, bröstficka och knäppning framtill. Tillverkad i mjuk bomull och har en relaxed passform med långa ärmar. Perfekt för en chill och stilren look. Storlek M och i mycket fint skick! 649kr, hör av er om ni har några frågor eller funderingar!
Andra annonser från Skjortor
Visa alla
Svart Polo Ralph Lauren Piké Chicago - Piké från Polo Ralph Lauren med broderad logga, stor CHICAGO-text och emblem på bröstet. Röd och svart krage med knappar och korta ärmar. Tillverkad i bomull och har detaljer på sidorna samt broderad polospelare.
Blå skjorta från Ralph Lauren - Klassisk ljusblå skjorta från Ralph Lauren med broderad logga på bröstet. Skjortan har knappar framtill och långa ärmar med manschett. Perfekt för en stilren och avslappnad look.
Ralph Lauren skjorta rosa  - Ralph Lauren skjorta rosa l storlek S slim fit som är lite liten på modellen som är 180 cm 75 kg. Inga defekter! Väldigt najs skjorta! Kom med frågor ✌️
Saint Laurent T-shirt - Jag säljer denna riktigt eftertraktade Saint Laurent T-shirt som är perfekt för sommaren! Den är Storleken M! Helt nytt skick! Nypris runt ca 2000 kr! Kontakta mig vid funderingar.
Ralph Lauren skjorta - Klassisk vit skjorta med blå ränder från Ralph Lauren. Skjortan är i helt nytt skick och har endast används ett fåtal gånger✅perfekt inför våren och sommaren☀️nypriss:1200kr mitt pris 449kr🤩 priset är inte hugget i sten🪨 och det är bara att skriva om du har några funderingar🤗
Replay Skjorta  - Helt ny as snygg skjorta från Replay | Storlek S | Modellen på bild är 180 o väger 75kg | Hör av er vid fler funderingar!
Blårandig skjorta från Zara - En snygg blårandig skjorta från Zara med korta ärmar och fickor. Skjortan har krage och knappar framtill. HELT OANVÄND MED PRISLAPP KVAR.
Vinröd Morris Skjorta - Sjukt fet och unik vinröd skjorta från Morris. Skjortan är i toppenskick och i skönt linnematerial! Tveka inte på att höra av dig! 🙌🤩