Alla kategorier / Mode / Kläder / Skjortor
tröja från vila.
tröja från vila.  - 89 tröja från vila.  - 90 tröja från vila.  - 91 tröja från vila.  - 92 tröja från vila.  - 93

tröja från vila.

Storlek: S
Kategori: Skjortor
Märke: Vila
Färg: Vit

40 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

gammal tröja som inte kommer till användning. Lite nopprig.

Talya
Talya
(10)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Tommy hilfiger tröja - väldigt fin tröja i storlek S. Tröjan går att stryckas och tvättas innan köpningen💕
Från zara - Tröjan är från Zara.  Kommer inte till användning. Tröjan är i storlek S men passar även i XS.
Från zara. - Allt går att stryckas och tvättas innan köpningen.  Inte använt så mycket. Ser helt ny ut. Den är i storlek S men passar även i XS.
Jätte söt kofta från zara i storlek M.   - Allt går att stryckas och tvättas innan köpningen. Har använt den ungefär 1-2 gånger. Ser helt ny ut. Passar perfekt för mig som har S  i  storlek.
Kommer inte till användning. - Basic stickad tröja från vila i storlek XS. Passar i  S också.
vero moda - fin beige tröja. Kommer inte till användning. I storlek L men passar mig som har S men då är den lite ”baggy” och inte sitter helt tajt liksom.
Gammal tröja från zara. - Kommer inte till användning. Väldigt bra material. Storlek S
Kjol - Gammal kjol från vero moda som  inte kommer till användning.
Levis  - hoodie från Levis.
Gina tricots linnebyxor. - Gina tricot linnebyxor. Jätte fina men säljs pga att de inte kommer till användning.
Liknande annonser
Visa alla