Alla kategorier / Mode / Kläder / Skjortor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gant skjorta S - Använd men i mycket fint skick! Barnstorlek men passar S
Skjorta  - Säljer den här skjorta från Barbara kristoffersen, köpte från Nelly på rea till 399 kr. Ord. pris var 899 kr. Skjortan  var tight på mig och glömde lämna tillbaka, därför säljer den till bara 150kr. Aldrig använd.
Skjorta  - Den här skjorta är helt ny sitter jätte bra på storlek xs
Skjorta - Blå skjorta/kofta, köpt från Australien
Skjorta  - Snygg blå randig skjorta 🩵
Blå leopardmönstrad skjorta S - Blå skjorta med svart leopardmönster från C i storlek S. Skjortan har klassisk krage, knappar framtill och långa ärmar med knappslå vid manschetten. Materialet är mjukt och lätt, perfekt för dig som vill sticka ut med ett coolt mönster.
Skjorta
Skjorta - 89 Skjorta - 90 Skjorta - 91

Skjorta

Storlek: XS-M
Kategori: Skjortor

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En fin skjorta som jag köpte på en loppis. Som på bilden är den nopprig men den var de när jag köpte den. Har alldrig använten. På bilderna är tröjan olicka nyanser av blå men de är pågrund av ljuset❤️☺️

signe.fredman
signe.fredman
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla