Alla kategorier > Skönhet
Setting powder
Setting powder - 89 Setting powder - 90

Setting powder

Storlek: 100
Kategori: Skönhet
Färg: Beige

80 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Ett Setting powder från eld i färgen medium

Olivia Ferm
Olivia Ferm
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Setting powder hm  - Ny skick, bara öppnad inte använd, i färgen true beige
Setting powder  - Banan setting powder, skriv för fler bilder
Isadora Loose Setting Powder Translucent - Isadora The Loose Setting Translucent Powder i färgen 00 Translucent. Ett veganskt, doftfritt och kliniskt testat löspuder som ger en matt finish. Kommer i en beige rund burk med skruvlock och innehåller 9g. Perfekt för att fixera din bas och hålla sminket på plats.
Loose setting powder Caia🤍 - Endast testad men var inte rätt färg för mig💕
Anastasia Beverly Hills Loose Setting Powder - Loose Setting Powder från Anastasia. Oöppnad och helt ny. Nypris 300
Isadora Loose Setting Powder - Säljer detta fina löspudret från Isadora. Pudret är ljust och passar de flesta hudtoner. Säljer då den inte kommit till användning, endast provad. Locket inuti har tyvärr tappats bort, går dock fortfarande att användas 😊
CAIA Setting Powder Glow puder - Säljer ett CAIA Setting Powder Glow i en fyrkantig, spegelblank förpackning. Pudret har en varm beige ton och ger en glowig finish. Perfekt för att fixera foundation och ge huden extra lyster. Kommer i en praktisk dosa med sil för enkel applicering. Endast testad!
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
Glow Monkey Setting Spray från Hickap - Glow Monkey Setting Spray från Hickap är en ansiktsmist i en genomskinlig rosa plastflaska med silvrig spraypump. Ger en strålande finish och passar alla hudtyper. 100% vegansk formula som fräschar upp och fixerar makeupen.
CAIA highlighter i guldig ton - Säljer en CAIA highlighter i en lyxig, guldig metallisk dosa med spegel. Pudret har en skimrande champagnefärg och är pressat i ett snyggt cirkelmönster. Perfekt för att ge glow till ansiktet och highlighta kindbenen. Köpt av en tjej på Plick för 200kr med frakt! Säljs då jag inte riktigt tyckte om highlightern på just mig och har endast använt den ca 2-3 gånger efter säljaren. Sista bild är lånad av tjejen jag köpte highlighter från!🥰Pris kan diskuteras! (Tar ej emot bud under 150kr)
Caia face palette - Säljer den oanvända caia face palette i SASSY den är helt oanvänd och köpt för 550kr
Caia necessär  - Använd 1 gång hel och ren dragkedjan funkar som den ska
CAIA Dewy Drops Serum Foundation 20C - Foundation från CAIA i nyansen 20C. Dewy Drops Serum Foundation ger en naturligt daggig finish och innehåller vitamin E och glycerin för återfuktning. Kommer i en frostad glasflaska med pump och silverfärgat lock. Innehåller 30 ml. Andvänd ett par gånger
CAIA Face Palette Classy - Säljer en CAIA Face Palette i färgen Classy. Paletten innehåller fyra olika nyanser för ansikte: blush, bronzer och highlighter i varma, naturliga toner. Kommer i en fyrkantig brun förpackning med spegel i locket. Perfekt för att skapa en fräsch look.
Xerjoff Erba Pura parfym - Ny - Lyxig parfym från Xerjoff i modellen Erba Pura. Flaskan är turkosblå med gulddetaljer och har en unik, elegant form. Kommer i en färgstark och exklusiv förpackning med geometriskt mönster. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter.
Gulliga Press on naglar 🎀  - Super söta handgjorda press on naglar i kort mandel form. Du får med allt du behöver för att sätta på dem🩷