Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rituals The Ritual of Yozakura body serum - Använd fåtal gånger. Säljer en lyxig body serum från Rituals, The Ritual of Yozakura. Flaskan är frostad rosa med lila pump och lock. Innehåller niacinamid och extrakt av svart ris för hudförnyelse. Volymen är 100 ml och designen känns exklusiv och modern.
Rituals The Ritual of Yozakura - En lyxig, lila duschgelé i skumformat från Rituals, The Ritual of Yozakura. Flaskan är metallisk lila med svart lock och rymmer 200 ml. Ger ett rikt lödder och har en elegant design.
Shimmering Body Oil från Rituals - Säljer en lyxig Shimmering Body Oil från Rituals i serien The Ritual of Karma. Denna kroppsolja ger en vacker glans och har en härlig doft. Perfekt för att ge huden en skimrande finish.
Rituals The Ritual of Karma Shimmering Body Oil - Shimmering body oil från Rituals, The Ritual of Karma. Oljan har en varm gyllene ton med skimrande effekt och doft av lotusblomma och vitt te. Perfekt för att ge huden extra glow.
Rituals Shimmering Body Oil - Shimmering body oil från Rituals of Sakura med en lyxig rosa-brun färg och glittrande finish. Kommer i en smidig plastflaska med lila lock, perfekt för att ge huden extra glow och lyster. Innehåller 30 ml.
Rituals Shimmering Body Oil - Glittrande kroppsolja från Rituals, The Ritual of Yozakura. Oljan har en skimrande persikofärgad ton med guldskimmer och kommer i en genomskinlig plastflaska med lila lock. Innehåller doft av black rice och blooming cherry. Använd 2 gånger annars helt full.
Rituals The Ritual Of Sakura Shimmering Body Spray - Rituals spray som har glitter i sig och en söt doft ! Har använd en liten del, köpt för 209 kr säljer för 100 kr
Rituals Shimmering Body Oil - Lyxig kroppsolja från Rituals med skimrande effekt. Perfekt för att ge huden en glittrande och återfuktad look. Kommer i en elegant flaska med guldlock.
Shimmering body oil från Rituals The Ritual of Yozakura
Shimmering body oil från Rituals The Ritual of Yozakura - 0 Shimmering body oil från Rituals The Ritual of Yozakura - 1

Shimmering body oil från Rituals The Ritual of Yozakura

Storlek: 100ml
Kategori: Skönhet
Märke: Rituals
Skick: Nytt skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Shimmering body oil från Rituals The Ritual of Yozakura med svart ris och japansk körsbär. Oljan har en skimrande finish och kommer i en genomskinlig flaska med lila lock. Perfekt för att ge huden en glansig look. Oanvänd

Tindra Jäderlöf
Tindra Jäderlöf
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Urban Decay All Nighter Face Mist - Säljer Urban Decay settingspray. Den ger ett glow resultat vilket jag inte är så förtjust i eftersom jag tycker om matt smink. Därför säljer jag den 🙌🤍
CAIA highlighter i guldig ton - Säljer en CAIA highlighter i en lyxig, guldig metallisk dosa med spegel. Pudret har en skimrande champagnefärg och är pressat i ett snyggt cirkelmönster. Perfekt för att ge glow till ansiktet och highlighta kindbenen. Köpt av en tjej på Plick för 200kr med frakt! Säljs då jag inte riktigt tyckte om highlightern på just mig och har endast använt den ca 2-3 gånger efter säljaren. Sista bild är lånad av tjejen jag köpte highlighter från!🥰Pris kan diskuteras! (Tar ej emot bud under 150kr)
Huda Beauty Easy Bake Sugar Cookie puder - Lös baking & setting powder från Huda Beauty i nyansen Sugar Cookie. Kommer i en svart fyrkantig burk med lock. Perfekt för att fixera sminket och ge en matt finish. Innehåller 20g puder och är lätt att applicera under ögonen, T-zonen och hakan.
4 st Rhode läppglans - 4 st Rhode läppglans, oanvända i kartong! Priset gäller för alla 4 tillsammans 🌸
Sminkspegel med LED-belysning  - Säljer en vit sminkspegel med åtta runda LED-lampor runt spegeln och touch-knappar för att justera ljuset. Spegeln har en stabil metallram och medföljer strömadapter och kabel. Perfekt för att få till flawless makeup och bra ljus när du sminkar dig. Kostar igenligen 700kr men fick en ny spegel nån vecka efter jag köpte denna vill bara bli av med den🤍😊
Anua Heartleaf 77% Soothing Toner - Anua Heartleaf 77% Soothing Toner. Innehåller 250 ml. Tonern är vattenliknande och passar perfekt för att lugna och återfukta huden. Minimalistisk design och enkel att använda i din hudvårdsrutin. Testad några gånger. Se bild på hur mkt som e kvar. 80% minst
Blå och vita press-on naglar med mönster - MADE TO ORDER. Mått på sista bilden. Mät dina naglar på bredden och skriv sedan till mig vilka storlekar du behöver :) skriv med siffrorna som du kan see över naglarna på sista bilden.
Sminkpaket med blush, foundation och mer - Säljer ett sminkpaket med NYX buttermelt blush i persikorosa, Oh My Blush puderrouge, foundation i beige nyans, primer, lösögonfransar och face mist. Flera produkter i snygga förpackningar, perfekt för dig som vill testa nytt smink.