Alla kategorier / Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rituals The Ritual of Karma Shimmering Body Oil - Shimmering body oil från Rituals, The Ritual of Karma. Oljan har en varm gyllene ton med skimrande effekt och doft av lotusblomma och vitt te. Perfekt för att ge huden extra glow.
Shimmering Body Oil från Rituals - Säljer en lyxig Shimmering Body Oil från Rituals i serien The Ritual of Karma. Denna kroppsolja ger en vacker glans och har en härlig doft. Perfekt för att ge huden en skimrande finish.
Rituals Shimmering Body Oil - Shimmering body oil från Rituals of Sakura med en lyxig rosa-brun färg och glittrande finish. Kommer i en smidig plastflaska med lila lock, perfekt för att ge huden extra glow och lyster. Innehåller 30 ml.
RITUALS Ritual of Karma - Shimmering Body Oil - Skimrande kroppsolja som snabbt absorberas, samtidigt som det vårdar och livar upp glåmig hud med ett diskret glitter av pärlskimrande mineralpartiklar. Endast testad, originalförpackning finns kvar.
Rituals Shimmering Body Oil - Lyxig kroppsolja från Rituals med skimrande effekt. Perfekt för att ge huden en glittrande och återfuktad look. Kommer i en elegant flaska med guldlock.
Rituals The Ritual of Ayurveda duschmousse - Röd metallisk flaska med svart lock från Rituals, The Ritual of Ayurveda. Innehåller en lyxig duschmousse med doft av indisk ros och sötmandel. Flaskan rymmer 50 ml och har en praktisk plastkork.
Shimmering Body Oil från Rituals - Säljer en lyxig Shimmering Body Oil från Rituals, i doften The Ritual of Karma. Endast lite är använt, så det är ungefär 90% kvar i flaskan. Ord. Pris 269kr
Rituals The Ritual Of Sakura Shimmering Body Spray - Rituals spray som har glitter i sig och en söt doft ! Har använd en liten del, köpt för 209 kr säljer för 100 kr
Shimmering body oil från Rituals The Ritual of Yozakura
Shimmering body oil från Rituals The Ritual of Yozakura - 0 Shimmering body oil från Rituals The Ritual of Yozakura - 1

Shimmering body oil från Rituals The Ritual of Yozakura

Storlek: 100ml
Kategori: Skönhet
Märke: Rituals
Skick: Nytt skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Shimmering body oil från Rituals The Ritual of Yozakura med svart ris och japansk körsbär. Oljan har en skimrande finish och kommer i en genomskinlig flaska med lila lock. Perfekt för att ge huden en glansig look. Oanvänd

Tindra Jäderlöf
Tindra Jäderlöf
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Silcare Base One UV Gel Builder 50g - UV gel från Silcare. Perfekt för att bygga och förstärka naglar. Produkten är en builder gel och används vid nagelförlängning eller förstärkning. Det är thick clear som har en hög viskositet. Har endast öppnat och provat men var inget för mig men det är en bra nybörjar gelé då den inte hinner rinna ut på sidorna när man bygger
Victoria's Secret Ginger Apple Jewel Body Mist - En lyxig body mist från Victoria's Secret med doften Ginger Apple Jewel. Flaskan är guldig med röda detaljer och rymmer 250 ml. Perfekt för dig som gillar fruktiga och kryddiga dofter. Bara några sprut tagna
AQC Glow Touch Pink & PINK All A Dream Body Mist - Två body mists: AQC Glow Touch Pink med shimmer i rosa ton och PINK All A Dream med doft av blonde coconut & exotic blooms. Båda flaskorna är genomskinliga med skimrande innehåll och rymmer 250 ml vardera. Ena är ny och oanvänd och den andra syns hur mycket som är kvar, sista bild är på att etiketten lossnat på sidan bara
Sephora Cotton Flower body scrub - En burk med kroppsskrubb från Sephora i doften Cotton Flower. Burken är brun med vitt lock och har ett blommigt mönster i blått och rosa på etiketten. Innehåller 90% ingredienser av naturligt ursprung.
Rituals Sugar Love Sparkling Body Mist - En fräsch och söt body mist från Rituals i serien Sugar Love. Flaskan är genomskinlig med rosa färg och har en vit spraykork. Doften är inspirerad av blomnoter och rosa grapefrukt. Perfekt för dig som gillar lätta och fruktiga dofter. Limited edition så den sälja ej längre
Liknande annonser
Visa alla