Alla kategorier / Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Revolution Conceal & Define Foundation F6 - Flytande foundation från Revolution i nyansen F6. Använd en gång. Säljer för den var för mörk. Orginal pris 118
Revolution Conceal & Define Foundation - Makeup Revolution Conceal & Define Foundation i nyansen F5. Denna foundation erbjuder full täckning och kommer i en elegant flaska med roséguldfärgad kork. Perfekt för en jämn och felfri bas.
Concealer Super Size Conceal & Define -  Super Size Conceal & Define concealer i nyansen C2 från revolution🤍Testad 2 gånger
Revolution Conceal & Define Foundation F10 - En foundation som är fel färg för mig 💓 men den är knappt använd färgen är F10 den är fin och fin på den täcker mycket 💓
Revolution Conceal & Fix Primer - Mattifying primer från Revolution. Testad 1 gång.
I Love... Coconut & Cream Body Butter - Nourishing body butter med doft av söt kokos och krämig vanilj. Innehåller 200 ml och ger en silkeslen känsla på huden. Perfekt för att återfukta och mjukgöra. Oanvänd
Revolution läppstift & läppenna nude - Säljer ett set med läppstift och matchande läppenna från Revolution. Båda i en snygg nude-rosa nyans. Läppstiftet har ett roséguldfärgat hylsa med läppmotiv på locket och pennan har svart kropp med rosa detaljer. Perfekt för att skapa en naturlig look. Har använt men inte många gånger. Färger passar inte på mig så därför säljer jag dem.Skriv gärna till mig om du vill köpa något separat.
Rosa rouge i rund dosa från REVOLUTION - Säljer ett rosa rouge i en rund dosa med transparent lock. Perfekt för att ge kinderna en fräsch och rosig ton. Dosan är kompakt och lätt att ta med i väskan. Den är knappt använd.
I love revolution conceal and define
I love revolution conceal and define - 89

I love revolution conceal and define

Storlek: 100ml
Kategori: Skönhet

35 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Conceal and Define foundation från Revolution. F10

Zandrita
Zandrita
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
River Island, quiltad jacka stl 14 petite - Jacka i fint skick från River Island. Som ny
Desigual blus - Nypris 139€. Endast provad
Desigual blus S - Blus från Desigual stl S  Nypris 99€ Endast provad
Blus Ralph Lauren Denim & Supply - Svart blus i satin från Ralph Lauren Denim & Supply.
Bälte  - Lyxigt fest-bälte I metall. Made in Italy.  Har en liten skada i metallen som knappt syns
Raulph Lauren Kappa - Rockig kappa från Ralp Lauren i mysigt jersey-tyg. Svart med detaljer i silver.  Använd en gång.   Säljer skorna separat 120:- (vintage Made in Italy)  Använd en gång.
Replay Jeans - Svarta/grå slitna jeans från Replay. Fint skick!
Gina Tricot Topp - Cold shoulder-topp från Gina i stl XS.
Novita stävlar i mocka - Marinblå stövlar från Novita i Mocka.  Stl 37 men smala så passar 36-36.5 bäst Fint skick utan kartong
Hundtandsmönstrad klänning - Preppy ärmlös, rundhalsad, klänning som också kan stylas till vintage-look som på foto.  Jättefint skick. Perfekt till "Emily in Paris-stilen"  Obs. Klänningen är stylad på bilden som förslag. Brosch, krage, rosett samt kavaj och övriga detaljer ingår ej.
Liknande annonser
Visa alla