Alla kategorier > Skönhet
Proffs Oil-In-Mist
Proffs Oil-In-Mist - 89

Proffs Oil-In-Mist

Storlek: 200 ml
Kategori: Skönhet
Skick: Mycket bra skick

30 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

En oljemist från Proffs som ger glans och styrka till håret. Den innehåller naturliga ingredienser och är ekologisk. Perfekt för att fräscha upp håret och ge det en extra boost av fukt och lyster.

lina
lina
(3)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Proffs Styling Gel 200ml - Proffs Styling Gel i en snygg rosa tub på 200ml. Vegansk hårgel som ger superstadga, glans och volym. Passar alla hårtyper och är lätt att tvätta ur. Tillverkad i Sverige med hållbar produktion. Perfekt för att skapa en definierad och strukturerad look.
SOS Rescue Glowing Oil Mist från CAIA - Säljer en SOS Rescue Glowing Oil Mist från CAIA. Denna ansiktsmist är tillverkad i Korea och är dermatologiskt testad. Perfekt för att ge huden en fräsch och strålande look. Flaskan innehåller 100 ml och är helt OANVÄND☺️
Wella Luxe Oil Face Mist 100 ml (90%kvar) - Wella Luxe Oil Face Mist i en genomskinlig glasflaska med guldigt pumpmunstycke. Innehåller 100 ml elixir som ger återfuktning och skydd för håret utan att det blir fettigt. OBS! Ca 90% kvar!! Ärliga och snabba affärer uppskattas:)
Cleansing oil - Använt bara 3 gånger. Säljer pga den inte passar till min hud
Body Oil - Oljan innehåller en blandning av oljor från enbär, bergamott och pelargon som ska förbättra blodcirkulationen och ge en uppstramande effekt.  Den är också rik på fettsyror, antioxidanter och vitaminer från jojoba-, vetegrodd- och macadamiaoljor för att jämna ut huden och förebygga celluliter.  Den är lämplig för alla hudtyper och är vegansk.  Oljan har en fräsch, träig doft med inslag av blommiga och fruktiga noter.
Proffs Sea Mist Salt Water Spray- 2 st  - Proffs Sea Mist Salt Water Spray är en 100% vegansk hårspray som ger volym, glans och textur. Den är berikad med oljor och salter och erbjuder skydd vid föning upp till 52°C. Perfekt för att skapa en strandig look med naturlig känsla. En hel och en ca 3/4 är kvar
Hyggee All-In-One Mist - Fräsch ansiktsmist från Hyggee i vit förpackning. Innehåller björksaft och kanelbarkextrakt som återfuktar och lugnar huden. Perfekt att spraya över ansiktet för extra fukt och glow under dagen.
Proffs Styling Gel - Köptes för 50kr, pris 45kr! Endast testad!!! Köparen står för frakten och på alla andra annonser!!! Dma mej om du är intresserad! 😊
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
Huda Beauty Easy Bake  ”Pound Cake”! - Huda Beauty Easy Bake Loose Baking & Setting Powder ”Pound Cake”. 20 g. Plomberat.
Isadora All-in-One Lipliner Läppenna Bare Beige Nude Ny Plomberad - Säljer en Isadora All-in-One Lipliner i en snygg nude-rosa nyans. Pennan har en klassisk form med lock och är enkel att applicera för definierade läppar. Formulan är longwear och transfer-proof, perfekt för att skapa en naturlig look. Nypris 139. Ny, oanvänd och plomberad. Säljes då jag råkade köpa dubbletter.
Beauty of Joseon Relief Sun! - Beauty of Joseon Relief Sun SPF 50 Rice + Probiotics. 50 ml. Oanvänd med kartong.
bareminerals - ögonskugg borste från bareminerals
Foundation - Säljer 4 stycken sångsätt foundation, nypris är ungefär 400 kr/st.❤️Dessa är endast testade. Gratis frakt om man köper idag 21 oktober. Man kan köpa för 200 kr styck eller alla för 600 kr❤️
Liquid Lipstick från Giorgio Armani - Superfint liqued lipstick från Giorgio Armani. Färgen 518, kostar ca 400 att köpa i butik. Endast testat.
Ögonskuggspaletter Revolution - 2 superfina paletter från Makeup Revolution. Endast färgen i mitten av den mindre paletten är använd, se bilden. Säljer båda för 60 💕
Palett från Ciate London - Superfin palett som tyvärr inte kommer till användning 💕