Alla kategorier > Skönhet
Eucerin Dermo Purifyer Oil Control Triple Effect Body Cream
Eucerin Dermo Purifyer Oil Control Triple Effect Body Cream - 0

Eucerin Dermo Purifyer Oil Control Triple Effect Body Cream

Storlek: 200ml
Kategori: Skönhet
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

HELT NY. OÖPPNADE...... Eucerin Dermo Purifyer Oil Control är en kroppskräm speciellt framtagen för aknebenägen hud. Den hjälper till att reducera blemmor och märken efter akne, återfuktar och mjukgör huden. Kommer i en vit tub med gröna och röda detaljer.

Ma sh
Ma sh
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Eucerin DermoPurifyer Triple Effect Serum - Beställde fel produkt, helt ny köptes för 205kr
CeraVe Oil Control Gel-Crème 52 ml - CeraVe Oil Control Moisturising Gel-Crème är en lätt gelkräm för kombinerad till fet hud. Innehåller 3 essentiella ceramider, niacinamid och hyaluronsyra. Oparfymerad och absorberar överflödig olja samtidigt som den återfuktar och stärker hudbarriären.en julklapp som ej gick  hela vägen hen pga min hy:(  Helt oanvänd oöppnad till och med! Nypris 205kr
CAIA Oil Control Day Cream 50ml - CAIA Oil Control Day Cream är en ansiktskräm speciellt framtagen för oljig och kombinerad hud. Innehåller salicylsyra och panthenol som hjälper till att balansera huden och ge fukt hela dagen. Kommer i en stilren beige pumpflaska på 50 ml. Endast testad så den är som ny!
 Body Cream - Bright Body Cream från Summer Beauty med doft av vattenmelon. Helt ny
Lumene Matte Oil-Control Foundation - Lumene Matte Oil-Control Foundation i nyansen 00 Ultra Light Kuulaus. Den är vegansk och erbjuder full täckning samtidigt som den balanserar huden. OÖPPNAD
Body Oil - Oljan innehåller en blandning av oljor från enbär, bergamott och pelargon som ska förbättra blodcirkulationen och ge en uppstramande effekt.  Den är också rik på fettsyror, antioxidanter och vitaminer från jojoba-, vetegrodd- och macadamiaoljor för att jämna ut huden och förebygga celluliter.  Den är lämplig för alla hudtyper och är vegansk.  Oljan har en fräsch, träig doft med inslag av blommiga och fruktiga noter.
Anua Heartleaf Pore Control Cleansing Oil - Anua Heartleaf Pore Control Cleansing Oil är en rengöringsolja med en pumpflaska på 200 ml. Den är designad för att kontrollera porer och hålla huden ren och fräsch. Flaskan har en minimalistisk design med texten 'Keep things simple'. Lite mer än hälften kvar.
LAC Oil Control Makeup Powder - Transparant löspuder från LAC i en mintgrön burk. Perfekt för att matta ner huden och kontrollera olja under dagen. Innehåller 6g puder med en lätt och silkeslen formula som smälter in fint på huden.
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
Dior lip oil 001 - Använd några gånger men jag gillade inte mint doften
Mini rare beauty blush - Mini blush från Rare Beauty i nyansen Happy. Färgen är en fräsch rosa ton som ger kinderna ett naturligt glow. Innehåller 3,2 ml och är enkel att applicera med applikator. Knappt använd alls!
CAIA glow highlighter - Säljer en CAIA Highlighter i färgen Sydney.
Gulliga Press on naglar 🎀  - Super söta handgjorda press on naglar i kort mandel form. Du får med allt du behöver för att sätta på dem🩷
Patrick Ta Blush , färgen she’s giving - Använd väldigt få ggr
Rhode Peptide Lip Tint Salty Tan - Rhode Peptide Lip Tint i färgen Salty Tan, 10 ml. Kommer i en snygg tub med matchande förpackning i en rosa-brun nyans. Ger läpparna en naturlig tint och innehåller peptider för extra vård. Perfekt för dig som vill ha återfuktade och snygga läppar med lite färg.
CAIA Dewy Drops Serum Foundation 20C - Foundation från CAIA i nyansen 20C. Dewy Drops Serum Foundation ger en naturligt daggig finish och innehåller vitamin E och glycerin för återfuktning. Kommer i en frostad glasflaska med pump och silverfärgat lock. Innehåller 30 ml. Andvänd ett par gånger
F03 blush Silver sminkborste från Caia - Snygg sminkborste från Caia med silverfärgat handtag och mjuka, täta borst i beige och brunt. Perfekt för applicering av puder, bronzer eller rouge. Handtaget är i metall och borsten har en klassisk rundad form som gör det enkelt att få ett jämnt resultat.