Alla kategorier > Skönhet
ICVC BB-cream!
ICVC BB-cream! - 0

ICVC BB-cream!

Storlek: 30 g
Kategori: Skönhet
Skick: Nytt skick

90 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

ICVC 8 in 1 skin perfector deep hydrating formula BB-cream "Ivory" with SPF 30. 30 g. Ny i kartong.

Le Cadavre
Le Cadavre
(20)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
BB CREAM - Använd fåtal gånger, ca 70% kvar
Tahe bb cream - Min pappa hade ett spanskt företag som hete Tahe, men han stängde de så det här är saker som finns kvar. BB cream som har SPF 15 och vitamin C som är jättebra för huden. Pris kan som vanligt diskuteras.💖
Tahe BB cream  - Spanskt märke Tahe. Cc creamen innehåller SPF 15 och vitamin C. Pris kan som vanligt diskuteras.💖
BB cream Tahe - Tahe är ett spanskt märke och jag säljer en bb cream. SPF 15 och vitamin C. Pris kan som vanligt diskuteras.💖
Sminkpaket med paletter och BB-cream - Stort sminkpaket med BB-cream från NOTE, concealerpalett från Wet n Wild, puder från bnl, ögonskuggspalett i rosa och guld, Royal Bronzer och Highlighter från Essence, flera rouge i stick och krämform, ögonbrynskit med vax och puder, samt Pout Balm. Perfekt för dig som gillar att experimentera med färg och glow. Kan sälja separat också skriva om du är intresserad eller har frågor
BB cream  - Garnier BB cream i färgen light. Inte använd, endast swatchad!💗 Kan frakta eller mötas upp i sthlm💗
Bb cream - Oanvänd
BB cream  - En BB cream från Garnier u färgen light. Har knappt använt den. Lite mer en halva kvar.
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
ISADORA Blush Stick rosa - Krämigt rouge i stickformat från ISADORA i en snygg rosa nyans. Perfekt för kinder, läppar och ögon. Enkel att applicera och smidig att ta med i väskan tack vare den kompakta cylindriska förpackningen i plast.
Caia necessär  - Använd 1 gång hel och ren dragkedjan funkar som den ska
Caia blush stick  - Caia blush stick i färgen cupcake glaze. Sticket är uppskruvat till max, mängd enligt bild
CAIA highlighter i guldig ton - Säljer en CAIA highlighter i en lyxig, guldig metallisk dosa med spegel. Pudret har en skimrande champagnefärg och är pressat i ett snyggt cirkelmönster. Perfekt för att ge glow till ansiktet och highlighta kindbenen. Köpt av en tjej på Plick för 200kr med frakt! Säljs då jag inte riktigt tyckte om highlightern på just mig och har endast använt den ca 2-3 gånger efter säljaren. Sista bild är lånad av tjejen jag köpte highlighter från!🥰Pris kan diskuteras! (Tar ej emot bud under 150kr)
Dior Backstage Rosy Glow Pink - Dior Backstage Rosy Glow i färgen Pink. Säljes eftersom den ej kommer till användning längre 🩷
Gulliga Press on naglar 🎀  - Super söta handgjorda press on naglar i kort mandel form. Du får med allt du behöver för att sätta på dem🩷 om du inte behöver kit för att sätta på dem kontakta mig så får du 5kr billigare
Huda Beauty Easy Bake Pound Cake - Loose baking & setting powder från Huda Beauty i nyansen Pound Cake. Kommer i en svart fyrkantig förpackning med tydlig logga. Pudret är lätt och ger en matt finish, perfekt för att fixera foundation och highlighta ansiktet. Innehåller 20 g.
CAIA glow highlighter - Säljer en CAIA Highlighter i färgen Sydney.