Alla kategorier > Skönhet
Handkräm
Handkräm  - 89

Handkräm

Storlek: 30 ml
Kategori: Skönhet
Skick: Mycket bra skick

20 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

En vackert mönstrad handkrämstub med orientaliskt inspirerat mönster i rött, grönt och guld. Perfekt för att hålla händerna mjuka och återfuktade. Tuben är liten och smidig att ha med i väskan.

lina
lina
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Handkrämer - Säljer dessa handkrämer jag köpt, säljer med tanke på att de aldrig kom till användning.💕 Rosa - helt oanvänd, 30 ml. Raspberry peppermint - endast testad, 30 ml. Man får även med knekkin på köpet!  Tyckte den va fin till och passade in!! 😍  Tror den ena är från The Body Shop och den andra från Lettland! 🇱🇻💕 Diskuterar gärna pris, kan gå ner till 80kr!
Bodyshop handkrämer  - 6 st handkrämer från the bodyshop 2st British rose 💗 2st vanilla pumpkin 🎃  1st Strawberry 🍓  1st Shea 🤎🤍 Är lite använda  Ord pris är 65kr st men säljer alla för 30
Handkräm från Maria Åkerberg - Handkräm i vit tub från Maria Åkerberg med ringblomma (calendula). Passar alla hudtyper och är ekologisk. Tuben har svart text och en liten guldig detalj framtill. 100 ml.
Ida Warg handkräm  - Ny Ida Warg handkräm som är plomberad
O'Keeffe's Working Hands handkräm - O'Keeffe's Working Hands är en parfymfri, grön handkräm i burk som är framtagen för extremt torra och spruckna händer. Krämen är tjock, kladdfri och hypoallergen, perfekt för dig som vill ha snabb återfuktning utan doft. Passar både killar och tjejer som vill ha mjuka händer.
Sence Botanical Garden handkräm - Handkräm från Sence med tropiskt grönmönstrad tub och rosa etikett. Doften heter Botanical Garden och tuben rymmer 75 ml. Perfekt att ha i väskan för mjuka händer. Tuben är gjord av plast och har svart kork. Den är i princip helt full
Sence handkräm Magic Mango  - Färgglad handkräm i tub från Sence med doft av magic mango. Tuben har rosa, gula och vita ränder och rymmer 50 ml. Perfekt att ha i väskan för mjuka händer med fruktig doft.
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
Mini rare beauty blush - Mini blush från Rare Beauty i nyansen Happy. Färgen är en fräsch rosa ton som ger kinderna ett naturligt glow. Innehåller 3,2 ml och är enkel att applicera med applikator. Knappt använd alls!
CAIA glow highlighter - Säljer en CAIA Highlighter i färgen Sydney.
Dior lip oil 001 - Använd några gånger men jag gillade inte mint doften
Stort sminkpaket med borstar och fransar - Säljer ett stort sminkpaket med ögonskuggspalett i nude och bruna toner, flera lösögonfransar, bronzer, highlighter, concealer, foundation, läppstift, läppglans, ögonbrynspennor, eyeliner, mascara, beautyblender och sminkborstar. Perfekt för dig som vill ha allt på en gång! Säljer allt detta för 450 kr för det kommer inte till användning vissa grejer är helt nya o oöppnade
Rhode Peptide Lip Tint Salty Tan - Rhode Peptide Lip Tint i färgen Salty Tan, 10 ml. Kommer i en snygg tub med matchande förpackning i en rosa-brun nyans. Ger läpparna en naturlig tint och innehåller peptider för extra vård. Perfekt för dig som vill ha återfuktade och snygga läppar med lite färg.
Individuella lösögonfransar i svart - Säljer ett set med individuella lösögonfransar i svart, perfekt för att bygga upp en naturlig eller dramatisk franslook. Fransarna kommer i olika längder och är fästa på en rosa bricka. Materialet är syntetiskt och ger en fjäderlätt känsla.
Gulliga Press on naglar 🎀  - Super söta handgjorda press on naglar i kort mandel form. Du får med allt du behöver för att sätta på dem🩷
CAIA ljus concealer 1W - Säljer en concealer från CAIA i nyansen 1W. Förpackningen är stilren med genomskinlig plast och ett silvrigt lock. Färgen är ljus beige, perfekt för att ljusa upp under ögonen eller täcka blemmor. Enkel att applicera tack vare den smidiga tuben. Testad en gång