Alla kategorier / Skönhet
Sminkspegel med LED-belysning
Sminkspegel med LED-belysning - 0 Sminkspegel med LED-belysning - 1

Sminkspegel med LED-belysning

Storlek: 42Lx50B cm
Kategori: Skönhet
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Går inte med på lägre pris. Fick hem paketet från Amazon idag 11 december. Stor sminkspegel med inbyggd LED-belysning runt kanterna. Bor i Vollsjö men kan även möttas upp i Sjöbo. Perfekt för att få bra ljus vid sminkning. Spegeln har en förstoring på x10 för detaljerad applicering. Stilren design som passar i alla rum.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Y2k Rosa sett xs  - Säljer ett superfint sett från destiny yamz perfekt för höst men passar även till vinter och sommar. Köpt i somras så använt fåtal gånger.Fläcken på tröjan har jag redan tvättat bort. Skriv till mig om det e nåt du funderar över och om du vill diskutera priset.
Rosa dunjacka från Polo Ralph Lauren Kids - Snygg och varm rosa dunjacka från Polo Ralph Lauren Kids i L men oxå xs/s  i vuxen storlek. Jackan har en huva och är perfekt för kyliga dagar. Den är quiltad och har en klassisk design med dragkedja framtill.
Countour palette från kicks - Oönskad julklapp, nypris 329kr
Nelly Bootcut ljusblå jeans med broderi - Snygga ljusblå bootcut jeans från Nelly, med slitna detaljer vid knäna och broderade bakfickor i rosa och vitt.  Använt endast 2 gånger, har inte kommit till användning så i mycket bra skick!💕
Liknande annonser
Visa alla
Sminkspegel med LED-lampor - Säljer en stor, vit sminkspegel med inbyggda LED-lampor runt ramen. Perfekt för att få till rätt ljus när du sminkar dig. Spegeln har en modern design och passar snyggt på sminkbordet.
Sminkspegel med LED-lampor - Snygg sminkspegel med LED-lampor runt kanten, perfekt för att fixa sminket med bra ljus. Spegeln är rektangulär och mäter 42,5 cm i höjd, 50 cm i bredd och 12 cm i djup. Modern design i vitt, passar perfekt på sminkbordet och ger en lyxig känsla. Den är lite mindre irl än på bilden🥰 köpt för 1320 SEK
Sminkspegel med belysning - Jätte fin smink spegel ifrån Clas Ohlson, allt fungerar fint och den kommer med sladd. Hör av dig för fler bilder eller frågor. Möts gärna upp då det kan bli svårt att posta….💕
Sminkspegel med LED-belysning - Praktisk sminkspegel med 16 LED-lampor för optimal belysning. Perfekt för att applicera smink med precision. Spegeln har en modern design och en stabil bas för enkel användning.
Sminkspegel med LED-lampor - Vit sminkspegel med inbyggda LED-lampor runt hela ramen. Spegeln är rektangulär och har en stadig ram i vitt material. Lamporna drivs av batterier som sitter på baksidan. Perfekt för att få bra ljus när du sminkar dig.
Vit sminkspegel med belysning - Elegant vit sminkspegel med belysning och tredelad design. Spegeln har en quiltad baksida och kan justeras för optimal vinkel. Perfekt för detaljerad sminkning och ger en lyxig känsla till ditt sminkbord.
Sminkspegel med LED-lampor - Snygg sminkspegel med vit ram och inbyggda LED-lampor runt hela spegeln. Perfekt för att få till rätt ljus när du sminkar dig. Spegeln står stadigt på bordet med ett stöd på baksidan och kopplas in med sladd. Ger en lyxig känsla till sminkhörnan.47 cm H 27 cm B Pris kan diskuteras
Sminkspegel med LED-belysning från Gillian Jones - Helt ny sminkspegel från Gillian Jones (köpt på Lyko) för 400kr som nu är slutsåld😊 justerbart ljus och perfekt storlek för hemma och till resor, helt oanvänd. säljs pga råka köpa två och kan inte längre skicka tillbaka, förpackning finns kvar💗
Fortsätt i appen →