Alla kategorier > Skönhet
L'Occitane Fleurs de Cerisier Body Lotion
L'Occitane Fleurs de Cerisier Body Lotion - 0 L'Occitane Fleurs de Cerisier Body Lotion - 1

L'Occitane Fleurs de Cerisier Body Lotion

Storlek: 250
Kategori: Skönhet
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

L'Occitane Fleurs de Cerisier parfymad body lotion. Innehåller 250 ml och har doft av körsbärsblom. Formulan är mjukgörande och återfuktande, perfekt för dig som vill ha en lyxig lotion med fransk känsla.

T
T
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
L'Occitane Verbena Body Lotion 250ml - Den doftar underbart, som sorbet glass. Aldrig använd köptes för 300kr
Body Lotion - Gunry body lotion med aloe vera och gurka, perfekt för normal hud. Återfuktar och ger en fräsch känsla. Flaskan innehåller 300 ml och är tillverkad av återvunnen plast. Helt ny!
Strawberry Milk Body Lotion - Söt rosa body lotion med jordgubbsdoft i en pumpflaska. Flaskan har en jordgubbsdekor och text på koreanska samt engelska. Perfekt för dig som älskar fruktiga dofter och vill ha en mjukgörande lotion med gullig design. Kanske använd en gång
caia body lotion - en la nuit limited editon body lotion från caia som luktar jätte gott och är aldrig andvänd
Yves Rocher Noix de Coco Body Lotion - Kroppslotion med kokosdoft från Yves Rocher. Den är inte öppnad då jag redan har en!
Apoliva Body Lotion 50 ml - Apoliva Body Lotion i en söt rosa tub på 50 ml. Mildt parfymerad och återfuktande med vegetabiliska oljor och glycerin. Perfekt att ha i väskan för mjuk och återfuktad hud. Smidig vit flip-top-kork för enkel användning.
Body Lotion från Pink - Body lotion med doft av kokosnöt från Pink. Tror ej den säljs längre. Använts 1-2 ggr så mer eller mindre full. Luktar länge och återfuktar huden jättebra
Eos strawberry dream body lotion - oöppnad oanvänd, har ingen bra parfym att para den med! köpt i usa
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
Clarins ögonskuggspalett nude toner - Snygg ögonskuggspalett från Clarins med fyra nyanser i nude och brun/rosa toner. Kommer i en lyxig guldig dosa med spegel och två applikatorer. Perfekt för att skapa både mjuka och markerade ögonlooks. Medföljer röd sammetsfodral. Testat lite av den rosa med borsten på handen, annars helt nytt.
Dior lip oil 001 - Använd några gånger men jag gillade inte mint doften
Mini rare beauty blush - Mini blush från Rare Beauty i nyansen Happy. Färgen är en fräsch rosa ton som ger kinderna ett naturligt glow. Innehåller 3,2 ml och är enkel att applicera med applikator. Knappt använd alls!
CAIA ljus concealer 1W - Säljer en concealer från CAIA i nyansen 1W. Förpackningen är stilren med genomskinlig plast och ett silvrigt lock. Färgen är ljus beige, perfekt för att ljusa upp under ögonen eller täcka blemmor. Enkel att applicera tack vare den smidiga tuben. Testad en gång
Individuella lösögonfransar i svart - Säljer ett set med individuella lösögonfransar i svart, perfekt för att bygga upp en naturlig eller dramatisk franslook. Fransarna kommer i olika längder och är fästa på en rosa bricka. Materialet är syntetiskt och ger en fjäderlätt känsla.
CAIA glow highlighter - Säljer en CAIA Highlighter i färgen Sydney.
Caia blush stick  - Caia blush stick i färgen cupcake glaze. Sticket är uppskruvat till max, mängd enligt bild
Gulliga Press on naglar 🎀  - Super söta handgjorda press on naglar i kort mandel form. Du får med allt du behöver för att sätta på dem🩷