Alla kategorier > Skönhet
Bronzer stick
Bronzer stick  - 0 Bronzer stick  - 1 Bronzer stick  - 2 Bronzer stick  - 3 Bronzer stick  - 4

Bronzer stick

Storlek: no size
Kategori: Skönhet
Färg: Brun
Skick: Nytt skick

207 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köp din egna bronzer/countor stick hos mig! 3 olika fantastiska färger. Sätt på huden fint och smörs ut på ansiktet. Skriv till mig privat för en beställning. Betalning sker efter man hämtar upp sin beställning. 💗📍Stockholm

AlyssaNellie
AlyssaNellie
(16)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
CAIA That Dewy Look Setting Spray - Ljusbeige, frostad flaska med CAIA-logga. Setting sprayen 'That Dewy Look' ger en fräsch och återfuktad finish till din makeup. Innehåller 200 ml och har en stilren, minimalistisk design. Perfekt för dig som vill ha glow och långvarigt resultat.
Dior fyrfärgad ögonskuggspalett -  Ögonskuggspalett med fyra nyanser. Har använt den några gånger.
CAIA highlighter i guldig ton - Säljer en CAIA highlighter i en lyxig, guldig metallisk dosa med spegel. Pudret har en skimrande champagnefärg och är pressat i ett snyggt cirkelmönster. Perfekt för att ge glow till ansiktet och highlighta kindbenen. Köpt av en tjej på Plick för 200kr med frakt! Säljs då jag inte riktigt tyckte om highlightern på just mig och har endast använt den ca 2-3 gånger efter säljaren. Sista bild är lånad av tjejen jag köpte highlighter från!🥰Pris kan diskuteras! (Tar ej emot bud under 150kr)
CAIA krämrouge i rosa dosa - Säljer en CAIA krämrouge i en ljusrosa fyrkantig dosa med spegel. Rougen har en mjuk, krämig formula och kommer i en varm rosaton. Dosan är kompakt och lätt att ta med i väskan. Perfekt för dig som gillar ett naturligt glow och enkel applicering.OBS den har gått sönder och kan hoppa ut.
Lumene Invisible Illumination Liquid Blush - Flytande rouge från Lumene i en fräsch persikorosa nyans. Kommer i en liten glasflaska med pipett för enkel applicering. Perfekt för att ge kinderna en naturlig glow och fräsch färg. Snygg minimalistisk design med frostat glas och vit kork.
Dyson Airwrap i.d. Bluetooth (Jasper Plum) - Ny Dyson Airwrap i.d. i färgen Jasper Plum. Oanvänd och i perfekt skick, levereras i originalförpackning.   Kvitto finns!
Highlighter IsaDora - Highlighter från IsaDora i 3 olika färger. Använd endast fåtal gånger. Nypris 180kr. Gåva vid köp🍬
L'oreal  - L'oreal color riche intense volum matte lipstick i färgen 300.  Hely ny och oöppnad, nypris är 159,- Köptes för att använda som rouge, men har så mycket annats så kommer ej till användning.