Alla kategorier > Skönhet
Caia foundation
Caia foundation  - 89 Caia foundation  - 90

Caia foundation

Storlek: 30ml
Kategori: Skönhet
Märke: Caia

120 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Endast testad färg 4W,5

Tess
Tess
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Foundation från CAIA - CAIA It's Iconic foundation i nyansen 4N. Säljer på grund av att det var fel färg, endast testad .
Caia foundation! - Säljer pga har flera styckna och fick en till i julklapp som jag ej kommer att få andvändning för på länge isånnafall❤️ Älskar denna! Endast testad på handen
Caia foundation - Foundation i färgen 4C. Ungefär 60% av foundationen. Säljer då den inte kommer till användning längre!
CAIA FOUNDATION  - Den e helt oanvänd och oöppnad säkjer då jag fick med 2 stycken. Den ger en jätte fin finish och håller länge då jag haft den förut. Den e I färgen 5N, Jag älskar den
Caia foundation  - Caia foundation, testad men inte min färg❣️
CAIA Foundation Stick 40W - Foundation stick från CAIA i nyansen 40W. Helt oanvänd
Caia foundation 5W - Säljer en Caia foundation färgen 5W. Den är helt ny endast testad på handen. Färgen passade ej mig. Pris går att diskutera
Oöppnad Caia foundation  - Caia foundation i färgen 2c, helt oöppnad. Original pris 295
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
Dior lip oil 001 - Använd några gånger men jag gillade inte mint doften
Clarins ögonskuggspalett nude toner - Snygg ögonskuggspalett från Clarins med fyra nyanser i nude och brun/rosa toner. Kommer i en lyxig guldig dosa med spegel och två applikatorer. Perfekt för att skapa både mjuka och markerade ögonlooks. Medföljer röd sammetsfodral. Testat lite av den rosa med borsten på handen, annars helt nytt.
Mini rare beauty blush - Mini blush från Rare Beauty i nyansen Happy. Färgen är en fräsch rosa ton som ger kinderna ett naturligt glow. Innehåller 3,2 ml och är enkel att applicera med applikator. Knappt använd alls!
CAIA glow highlighter - Säljer en CAIA Highlighter i färgen Sydney.
Individuella lösögonfransar i svart - Säljer ett set med individuella lösögonfransar i svart, perfekt för att bygga upp en naturlig eller dramatisk franslook. Fransarna kommer i olika längder och är fästa på en rosa bricka. Materialet är syntetiskt och ger en fjäderlätt känsla.
Patrick Ta Blush , färgen she’s giving - Använd väldigt få ggr
Gulliga Press on naglar 🎀  - Super söta handgjorda press on naglar i kort mandel form. Du får med allt du behöver för att sätta på dem🩷
Rhode Peptide Lip Tint Salty Tan - Rhode Peptide Lip Tint i färgen Salty Tan, 10 ml. Kommer i en snygg tub med matchande förpackning i en rosa-brun nyans. Ger läpparna en naturlig tint och innehåller peptider för extra vård. Perfekt för dig som vill ha återfuktade och snygga läppar med lite färg.