Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
CAIA Glow Blush Wild Strawberry - Säljer CAIA Glow Blush i färgen Wild Strawberry. Rougen kommer i en snygg ljusrosa kompakt dosa med spegel och har en varm, bärig rosa ton med glow-effekt. Säljer den så jag inte använder den. Perfekt för att ge kinderna en fräsch och naturlig färg. Dosan är i plast och har CAIA-logga på locket. Förpackningen är sliten då jag har haft den i typ 2 år men den bara legat i en låda och skräpat. Pris kan diskuteras💞
Glow Blush från caia! - Säljer en Glow Blush från caia med en skimrande finish. Den första är i en mjuk rosa nyans och den andra i en varm guldton. Båda kommer i en praktisk dosa med spegel, perfekt för touch-ups under dagen. Färgen pink lemonade! Pris kan diskuteras!!!!
Caia blush  - Säljer denna fina Caia blush i färgen Cake pop som jag fick i julkalendern men tyvärr redan har. Så fin!💕
Caia blush - Caia blush i färgen ”troublegum”. Färgen gör sig mer rättvis på bild 2! Använd men fortfarande väldigt mycket kvar i förpackningen. Nypris 245 kr.
Caia Body Glow - Säljer en helt oanvänd Body Glow i färgen Golden Beam. Det är alltså 100% kvar i den. Den kommer inte till användning därav säljer jag. Har tyvärr ingen förpackning kvar, utan endast flaskan, men packar den väl Nypris: 495kr Mitt pris: 395
Caia blush - I nyansen troublegum!
Caia blush  - Säljer min Caia blush i färg ”Troublegum”, i princip oanvänd, nypris 245kr❤️
CAIA Glow Blush Raspberry Passion - Säljer ett CAIA Glow Blush i färgen Raspberry Passion. Rouget kommer i en söt ljusrosa fyrkantig dosa med spegel och har en skimrande, bärig rosa nyans. Perfekt för att ge kinderna ett fräscht glow. Smidig att ha med i väskan tack vare den kompakta designen. Använd fåtal gånger
Caia glow blush
Caia glow blush - 89 Caia glow blush - 90

Caia glow blush

Storlek: NO SIZE
Kategori: Skönhet
Märke: Caia

160 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

I färgen raspberry passion, slutsåld just nu på caias hemsida🩷färgen är mer som på första bilden, ljuset är lite off, skriv för fler bilder🩷i fint skiick, använd lite grann, nypris 265 kr säljer för 230 kr , pris går att diskutera vid snabb affär

saraxtaylorsversion
saraxtaylorsversion
(16)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
L'Oréal Infallible Setting Mist - L'Oréal Infallible 3-Second Setting Mist i en snygg röd sprayflaska med svart lock. Ger en matt finish och håller sminket på plats i upp till 36 timmar utan att smeta. Använd en gång, passade inte till mitt smink
edblad örhängen - nästan oanvända❣️
Genomskinliga nageltippar  - Säljer ett stort set med genomskinliga nageltippar i olika storlekar. Tipparna är gjorda av plast och kommer i separata påsar märkta 0-11 för enkel sortering.
Glow Recipe Watermelon Glow duo - Glow Recipe Watermelon Glow Pink Juice Moisturizer och Watermelon Glow PHA+BHA Pore-Tight Toner. Båda kommer i snygga rosa flaskor med vågig design och dekorativa strassdetaljer på korken. Perfekt för dig som vill ha glow och fräsch hy med en lyxig känsla.
Olaplex No.7 Bonding Oil 30ml - Testad 2 gånger. Olaplex No.7 Bonding Oil är en gul, lätt olja i en genomskinlig plastflaska med skruvlock. Produkten är framtagen för att ge glans och styrka till håret och innehåller 30 ml. Perfekt för dig som vill boosta håret med extra vård och lyster.
Miss Fancy Builder Gel Soft Nude - Builder Gel Soft Nude från Miss Fancy Professional, 30g. Gelen har en mjuk nude-rosa ton och låg viskositet, perfekt för att bygga och förstärka naglar. Passar både UV och LED-lampa. Kommer i en rund svart burk med rosa etikett.
Builder Gel Frosted Pink - Miss Fancy Builder Gel i färgen Frosted Pink, 30g. Oöppnad! Nypris:330kr
BB-stick caia  - BB-stick från caia i färgen 50 W har använt max 5 gånger, på bilden visar jag hur mycket det är kvar 💗