Alla kategorier > Skönhet
SÖKES CAIA HAGIHLITER OCH BRONZER!!!!
SÖKES CAIA HAGIHLITER OCH BRONZER!!!! - 89

SÖKES CAIA HAGIHLITER OCH BRONZER!!!!

Storlek: 0
Kategori: Skönhet
Märke: Caia

0 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snälla säg att någon har dessa två highliter och bronzer till ett BRA pris nu!!!

Filippa Christensen
Filippa Christensen
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Caia glow bronzer  - Säljer denna oanvända caia loose glow bronzer i färgen florence. Köpt för 400kr
CAIA bronzer - Helt oöppnad Havana liquid bronzer från CAIA. Den är jättefin på huden, och blandar sig väldigt lätt. Säljer eftersom jag redan har en.
CAIA Matte Bronzer Zanzibar - Matt bronzer från Caia i färgen Zanzibar, oanvänd
Caia Bronzer - Säljer min caia Bronzer i färgen Tuscany då den inte kommer till användning då den är för mörk för mig! Den är bara testad en gång och är verkligen jättefin men tyvärr inte i min färg! Ursprungspriset är 295kr, priset går att diskutera😍💞
CAIA Matte Bronzer Zanzibar - Säljer en CAIA Matte Bronzer i nyansen Zanzibar. Kommer i en snygg, mörkbrun fyrkantig dosa med spegel. Bronzern har en matt finish och en varm brun ton som ger ett naturligt solkysst resultat. Perfekt för att skulptera ansiktet eller ge extra glow. Säljer för att den aldrig kommit till användning! Endast använd 2-3 gånger
CAIA Matte Bronzer Santorini - Bronzern är silkeslen matt och lägger sig väldigt fint. Jag har köpt en ny då färgen inte matchar mig🤎
CAIA Matte Bronzer Tuscany - matt bronzer från CAIA i nyansen Tuscany endast testad , säljer pga den inte kommer till användning 🥰
Bronzer från caia  - Helt oanvänd
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
Caia concealer - Säljer en helt oanvänd Caia concealer i originalförpackning. Färgen är 2N. Nypris 245 kr
Grå mössa - Grå mössa som passar alla och är helt ny
CAIA glow highlighter - Säljer en CAIA Highlighter i färgen Sydney.
Baccarat Rouge 540 Parfym - Ny - Lyxig parfym från Maison Francis Kurkdjian, Baccarat Rouge 540. Flaskan är röd med guldfärgad etikett och lock. Kommer i elegant röd förpackning med tillhörande booklet. En ikonisk doft med exklusiv känsla.
Eye Primer  - Helt ny och oanvänd Eye primer från the beauty crop. Pris 59<3 kontakta vid intresse eller frågor❤
Liquid lipstick  - Ett liquid lipstick i coral