Alla kategorier > Skönhet
CAIA Dewy Drops Serum Foundation
CAIA Dewy Drops Serum Foundation - 0

CAIA Dewy Drops Serum Foundation

Storlek: c
Kategori: Skönhet
Märke: Caia
Skick: Nytt skick

200 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Flytande foundation från CAIA i nyansen Dewy Drops. Kommer i en glasflaska med silvrig pump och lock. Ger en naturlig, återfuktande finish och är enkel att applicera för en fräsch look.

C
C
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Dior fyrfärgad ögonskuggspalett -  Ögonskuggspalett med fyra nyanser. Har använt den några gånger.
CAIA That Dewy Look Setting Spray - Ljusbeige, frostad flaska med CAIA-logga. Setting sprayen 'That Dewy Look' ger en fräsch och återfuktad finish till din makeup. Innehåller 200 ml och har en stilren, minimalistisk design. Perfekt för dig som vill ha glow och långvarigt resultat.
CAIA highlighter i guldig ton - Säljer en CAIA highlighter i en lyxig, guldig metallisk dosa med spegel. Pudret har en skimrande champagnefärg och är pressat i ett snyggt cirkelmönster. Perfekt för att ge glow till ansiktet och highlighta kindbenen. Köpt av en tjej på Plick för 200kr med frakt! Säljs då jag inte riktigt tyckte om highlightern på just mig och har endast använt den ca 2-3 gånger efter säljaren. Sista bild är lånad av tjejen jag köpte highlighter från!🥰Pris kan diskuteras! (Tar ej emot bud under 150kr)
nagelprodukter - Säljer ett stort paket med  gel nagelprodukter. Vissa grejer som t.ex tipparna är öppnade/provade men det mesta är helt nytt. Många produkter kommer från shein men det finns vissa andra varumärken där i. Det är massa nagel penslar t.ex prickpennor. Också en borr med tillbehör. UV lampan är i mycket bra skick. Har glömt att fota lite grejer så det är mer än vad som visas på bilderna. Kan kanske gå ner lite i pris vid snabbt köp. Skriv gärna om man har några frågor❤️🫶🏼
Lumene Invisible Illumination Liquid Blush - Flytande rouge från Lumene i en fräsch persikorosa nyans. Kommer i en liten glasflaska med pipett för enkel applicering. Perfekt för att ge kinderna en naturlig glow och fräsch färg. Snygg minimalistisk design med frostat glas och vit kork.
Clinique ögonskugga - Oanvänd, tyvärr är orginal borsten borta, men den skoggborsten som är med är helt ny! Nypris ca 250kr
Smashbox foundation  - Smashbox studio skin full coverage 24h foundation i nyansen 2.15 (skintone: light undertone:cool). Köpt på kicks för 365kr Använd en gång, jättebra kvalitet men tyvärr inte min färg☺️
Xlash Eyeliner - En helt oanvänd xlash eyeliner