Alla kategorier / Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Hudvårdsprodukter från Lancôme - Säljer ett set med hudvårdsprodukter från Lancôme. Inkluderar Advanced Génifique serum, Rénergie Yeux Multi-Lift ögonkräm, Tonique Confort toner och Lait Galatée Confort rengöringsmjölk. Perfekt för torr och känslig hud.
CAIA  - Singel skugga från Caia i färgen TAN
Puder från CAIA - Säljer ett superfint puder från CAIA, köpt för 365 kr på NK, använd men i bra skick o mycket kvar!
Caia sminkpaket  - Allt är oanvänt. Allt eller inget
Caia eyeliner  - Säljer denna Pencil eyeliner ifrån Caia som är helt ny i kartong. Den har alltså inte ens provats.
caia primer  - ögonprimer från caia endast testad
Caia borste - Säljer min smink borste från caia, modellen F02. Fick den i julklapp i vintras men har inte kommit till användning, (helt oanvänd).
Hudvårdsprodukter från CAIA
Hudvårdsprodukter från CAIA - 89 Hudvårdsprodukter från CAIA - 90 Hudvårdsprodukter från CAIA - 91 Hudvårdsprodukter från CAIA - 92 Hudvårdsprodukter från CAIA - 93

Hudvårdsprodukter från CAIA

Storlek: liten
Kategori: Skönhet
Märke: Caia
Skick: Nytt skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer tre fantastiska hudvårdsprodukter från CAIA. Förpackningarna är i en snygg ljusrosa färg. Inkluderar Hydra Boost Day Cream, Soft Cleansing Cream och Ultimate Hydration Serum. Perfekt för att hålla huden återfuktad och fräsch! 🌸

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svarta byxor från Madlady - Säljer ett par svarta byxor från Madlady i storlek EU38/Short. De har en klassisk och stilren design, perfekt för både vardag och fest. Byxorna är i bra skick och har en normal passform.
Svarta byxor från NLY Trend - Säljer ett par svarta byxor från NLY Trend i storlek S. Byxorna har en sleek och stilren design, perfekt för både vardag och fest. De är tillverkade i ett syntetmaterial som ger en glansig finish. Passar bra till en chic outfit!
5-in-1 Facial Cleanser - En stilren flaska med en 5-i-1 ansiktsrengöring från Evo. Perfekt för en enkel och effektiv hudvårdsrutin. Flaskan har en modern design med en konstnärlig illustration på framsidan.
Grå mjukisbyxor från Puma - Säljer ett par grå mjukisbyxor från Puma i storlek L. Byxorna har en elastisk midja och är superbekväma för både träning och chill. Perfekta för höst och vinter när du vill hålla det casual och mysigt. 🐾
Svart pikétröja från Vinson Polo Club - Säljer en snygg svart pikétröja från Vinson Polo Club. Den har en klassisk design med knappar och ett broderat märke på bröstet. Perfekt för en avslappnad men stilren look. Passar bra till både vardag och fest!
Beige mobilskal från Ideal of Sweden - Säljer ett stilrent beige mobilskal från Ideal of Sweden. Skalet är i mycket bra skick och har en slät yta. Perfekt för att skydda din telefon med stil! 💫 iPhone 14 PRO Max
Vit omlottklänning med volanger - Söt vit kortklänning med omlott upptill och långa ärmar. Kjolen har flera lager volanger som ger en luftig känsla. Perfekt för sommarens alla tillfällen och har en feminin v-ringning.
Glittrig champagnefärgad långklänning - Säljer en glittrig långklänning i champagnefärg med smala axelband och draperad v-ringning. Klänningen har en slits framtill och ett elegant fall. Perfekt för dig som vill sticka ut på bal eller fest. I storlek m priset kan diskuteras
Liknande annonser
Visa alla