Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
CAIA Classy Summer Face Palette - Snygg ansiktspalett från CAIA med fyra puder: en varm bronzer, en matt contour, en bubbelgumrosa rouge och en skimrande persikofärgad highlighter. Perfekt för att skapa en fräsch och glowig look. Knappt använd. .
Face Palette från CAIA - Snygg face palette från CAIA med fyra olika nyanser. Innehåller två  bronzer i en varm brun ton & en i mörkare ton ! En highlighter och en djupare rosa rouge. Perfekt för att skapa en fräsch look. Kompakt design med inbyggd spegel ! Köptes för 698kr och säljs för 450 kr ! Finns inte att få tag på idag !
Face Palette från CAIA - Säljer en Face Palette från CAIA med fyra nyanser: contour, blush, bronzer och highlighter. Perfekt för att skapa en naturlig look med en touch av färg och lyster. Paletten är i en stilren förpackning och passar för ljus till medium hudton. Endast testad
Caia palette  - Sista luckan i Caia julkalender 2024, helt oanvänd. Säljer då jag inte har någon större användning för den och den är limited edition💕
Multi use concealer  - Den är öppnad men bara testad på handen helt fel färg på mej  (skriv eget pris)
CAIA Face Palette Classy - Säljer en CAIA Face Palette i färgen Classy med bronzer, rouge och highlighter. Helt ny men öppnad.
CAIA Face Palette med fyra nyanser - Säljer en CAIA Face Palette Summer edition .med fyra olika puderprodukter: contour i matt brun, bronzer i varm brun, rouge i klar rosa och highlighter i skimrande guld. Paletten är fyrkantig med spegel i locket och har en snygg beige förpackning med metallictext. Väldigt sparsamt använd som man ser på highlightern det står ju frf ”caia”. Nypris 500kr.
CAIA palett - Fint skick, två skuggor testade
Ella_v_w

CAIA Summer Multi Use Palette

Storlek: multi
Kategori: Skönhet
Märke: Caia

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Caia

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
CAIA Face Palette med fyra nyanser - Säljer en CAIA Face Palette Summer edition .med fyra olika puderprodukter: contour i matt brun, bronzer i varm brun, rouge i klar rosa och highlighter i skimrande guld. Paletten är fyrkantig med spegel i locket och har en snygg beige förpackning med metallictext. Väldigt sparsamt använd som man ser på highlightern det står ju frf ”caia”. Nypris 500kr.
CAIA Lip Pencil Caramel Cutie & Ruby plum - Lip Pencils - Caramel Cutie & Ruby Plum Två mjuka och hållbara läppennor för perfekt kontur. Full size. Ord. pris: 195 kr/st = 390 kr
Smuuti Watermelon Sorbet Balm - Säljer en Smuuti Skin Watermelon Sorbet Balm. Skonsamt, fuktgivande rengöringsbalm som effektivt tar bort smuts och smink (även vattenfast) utan att lämna rester på huden. Testad och ca lite mer än hälften kvar, perfekt för dig som vill prova produkten innan du köper en ny dyrare. Har alltid använt spatel så produkten har inte varit i kontakt med hud.
e.l.f. Halo Glow Liquid Filter Fair - Säljer e.l.f. Halo Glow Liquid Filter i nyansen Shade 1 Fair. Flytande formula i en snygg cylinderformad flaska med pump. Perfekt för att ge huden en glowig och jämn finish. Passar dig som vill ha en ljus och naturlig look.
Maybelline Perfector 4-in-1 Glow Fair Light - Säljer en helt ny, oöppnad Maybelline Instant Anti-Age Perfector 4-in-1 Glow i nyansen 00 Fair Light. Multifunktionell produkt som funkar som primer, concealer, highlighter och BB cream. Kommer i en praktisk flaska med rosa och transparent lock, perfekt för en naturlig glow.
Milk bronzer stick  - Milk bronzer stick i färgen baked
 Vit  thick géle från NG & Victoria Vynn - Säljer två burkar nagelgel från NG Starline, en i vit (Thick White Gel),  i lyxiga burkar med strass. Dessutom en vit UV/LED color gel från Victoria Vynn. Perfekt för dig som vill fixa snygga naglar hemma.
CAIA Pink Blossom läppenna - Läppenna från CAIA i nyansen Pink Blossom. Jag säljer den eftersom den inte kommer till användning. Jag har vässat den tre gånger. En super fin dov neutral rosa/beige färg. Hör gärna av dig vid frågor🤎