Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Glow Bronzer från CAIA - Glow Bronzer från CAIA i en brun kompakt dosa med spegel. Säljer pågrund av att jag fick i fel färg. Färg La Digue
CAIA Glow Bronzer La Digue - Superbra bronzer från CAIA i nyansen La Digue. Råkade köpa fel nyans för min hudton så därför är den helt oanvänd! Det är en blandning av kräm och puder bronzer som lägger sig jättefint på huden, den går att bygga upp, så man kan välja att få ett väldigt naturligt resultat om man vill💓
Caia glow bronzer - Intressekontroll på denna fina glow bronzern då jag inte använder den så mycket längre❤️använd en del men ändå mycket kvar!! Färg Antigua
Caia glow Bronzer💓 - Någon som vill byta denna populära Antigua glow bronsern från Caia mot gold coast glow bronsern från Caia?🫶🏻(ALLTSÅ ATT JAG HAR ANTIGUA OCH VILL BYTA TILL GOLD COAST❤️min är lite använd kan skicka bild priv.
CAIA Golden Glow liquid highlighter - Liquid highlighter från CAIA i nyansen Golden Glow. Kommer i en stilren beige tub med silvrig pump och lock. Ger en fräsch och naturlig finish med glow.
CAIA Body Glow Golden Beam + CAIA borste - Säljer CAIA All Over Body Glow i nyansen Golden Beam. Och CAIA Body Glow Brush, och en hårklämma till. Borsten är orörd, och den andra har jag endast öppnat och testat en pump, alltså helt ny oxå.
CAIA Loose Glow Bronzer - Säljer en CAIA Loose Glow Bronzer i en snygg brun förpackning med lock. I färgen Florence Pudret är löst och har en varm, gyllenbrun ton som ger en fräsch glow till ansiktet. Perfekt för att skapa en solkysst look med naturlig lyster. Helt ny aldrig andvänd
CAIA Glow Bronzer Antigua - Snygg bronzer från CAIA i nyansen Antigua. Kommer i en brun, fyrkantig dosa med spegel och har ett vågformat mönster i pudret. Ger en varm, glowig finish och är perfekt för att skapa solkysst look. Innehåller 10g och är tillverkad i Italien. Knappt använd
Caia glow bronzer - gold coast
Caia glow bronzer - gold coast  - 89 Caia glow bronzer - gold coast  - 90 Caia glow bronzer - gold coast  - 91 Caia glow bronzer - gold coast  - 92

Caia glow bronzer - gold coast

Storlek: NO SIZE
Kategori: Skönhet
Märke: Caia

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd Max 3 ggr så gott som ny!🥰 köptes för 400 så säljer för 300. Kan gå ner i pris vid snabb affär

Elin Andersson
Elin Andersson
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Dyson Airwrap multistyler - Säljer en blå Dyson Airwrap med flera stylingtillbehör i kopparfärg och svart.           Inköpt 2023 för 6399:-  Blue limited edition.  Använt men fint skick. Allt funkar problemfritt.  3 olika barell (dom är något skavda men inget som stör funktion) 2 korta och 1 lång i olika tum 1 rundborste 1 hårblå  Inkluderar alla tillbehör som syns på bilden
4 st Rhode läppglans - 4 st Rhode läppglans, oanvända i kartong! Priset gäller för alla 4 tillsammans 🌸
Dyson Airwrap i.d. Bluetooth (Jasper Plum) - Ny Dyson Airwrap i.d. i färgen Jasper Plum. Oanvänd och i perfekt skick, levereras i originalförpackning.   Kvitto finns!
Silk'n LED EMS Face Mask - LED EMS Face Mask från Silk'n,  Säljer nu rödljus mask då den inte kommer till användning de va ett litet spontan köp. Köpt på Lyko. Har använt 2-3 gånger så den är som ny. Har 4 olika lägen samt en funktion med EMS i olika nivåer.  Nypris på Lyko 3995kr
Blå och vita press-on naglar med mönster - MADE TO ORDER. Mått på sista bilden. Mät dina naglar på bredden och skriv sedan till mig vilka storlekar du behöver :) skriv med siffrorna som du kan see över naglarna på sista bilden.
CAIA highlighter i guldig ton - Säljer en CAIA highlighter i en lyxig, guldig metallisk dosa med spegel. Pudret har en skimrande champagnefärg och är pressat i ett snyggt cirkelmönster. Perfekt för att ge glow till ansiktet och highlighta kindbenen. Köpt av en tjej på Plick för 200kr med frakt! Säljs då jag inte riktigt tyckte om highlightern på just mig och har endast använt den ca 2-3 gånger efter säljaren. Sista bild är lånad av tjejen jag köpte highlighter från!🥰Pris kan diskuteras! (Tar ej emot bud under 150kr)
CAIA Dewy Drops Serum Foundation 10C - Foundation från CAIA i nyansen 10C. Aldrig använd. Kommer i en frostad glasflaska med silvrig pump. Ger en naturlig, daggig finish och innehåller vitamin E och glycerin för återfuktning. Perfekt för dig som vill ha en lätt och fräsch bas.
Medicube AGE-R Booster Pro Pink - Använd endast ett fåtal gånger. Säljes pga att den inte kommer till användning tillräckligt mycket. Har inte kvar originalförpackningen men USB-kabel tillkommer.