Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
HudaBeauty Jelly Primer - Använd få gånger
Technic Blur Jelly Primer - Säljer en Technic Blur Jelly Primer som är silikonfri. Den kommer i en rund burk med orange lock och innehåller 30 g. Primern har en geléaktig konsistens som hjälper till att sudda ut ojämnheter i huden.
Clinique Hydrating Jelly 50 ml från början - Clinique Dramatically Different Hydrating Jelly är en genomskinlig, lätt gelé som återfuktar huden och skyddar mot föroreningar. Kommer i en smidig tub på 50 ml med silverfärgat lock. Perfekt för dig som vill ha en fräsch och återfuktad känsla.
Jelly Grip Hydrating Primer från Essence - Essence Jelly Grip Hydrating Primer är en återfuktande primer med en geléliknande konsistens. Den kommer i en genomskinlig flaska med pump och är designad för att ge en fräsch och greppande bas för smink.
Technic Cloud Whip Primer - Technic Cloud Whip Primer med sheasmör och vitamin E. Kommer i en rosa pumpflaska på 30 ml. Perfekt för att skapa en jämn bas innan smink.
NYX Freezie Cooling Primer 50ml - NYX Freezie är en blå burk med 50 ml kylande primer och fuktkräm i gel-form. Produkten är genomskinlig och har en fräsch känsla, perfekt som bas innan smink. Snygg turkos förpackning i plast med skruvlock.
Ariana Grande Cloud perfym 50ml - Helt full 50ml. Säljer eftersom att jag redan har en men den är inte min smak längre. Fick den som present. Kommer inte med låda och andra tillbehör.
TIRTIR SOS Serum 50ml - TIRTIR SOS Serum är ett återfuktande serum i en stilren, frostad glasflaska med pipett. Perfekt för dig som vill boosta huden med fukt och fräschör. Passar alla hudtyper och ger en lätt känsla på huden.
Nala

Common Clouds Cloud Jelly Primer 50ml

Storlek: 50ml
Kategori: Skönhet
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

95 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Cloud Jelly från Common Clouds är en gel-primer med Centella, Panthenol (B5) och ceramider. Kommer i en stilren, ljusgrå tub på 50 ml. Perfekt för att ge huden en återfuktad och jämn bas innan sminket.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Björn Axén  - Säljer min björn Axén värme borste då den knappt andvänts, fick den för något år sen och endast andvänt fåtal gånger. Tror det är 18 mm medel stor.
Rhode Peppermint Glaze - Ny och oöppnat I fargen peppermint glaze Fin gava till jul🤍
Huda Beauty Easy Bake loose Baking& setting powder -Löspuder - Huda Beauty-puder, helt nytt och oanvänt. Färg: Sugar Cookie
Caia Adventskalender 2025 - Säljer CAIA:s adventskalender 2025, helt oöppnad i sin kartong den kom i, Lägger upp den igen nu då förra köparen inte betalade och slutade svara.
Ny Caia Cosmetics blush stick  - Helt ny oanvänd sweet swirl rouge från Bianca Ingrosso- Caia Cosmetics! Nypris: 245kr
Smuuti Watermelon Sorbet Balm - Säljer en Smuuti Skin Watermelon Sorbet Balm. Skonsamt, fuktgivande rengöringsbalm som effektivt tar bort smuts och smink (även vattenfast) utan att lämna rester på huden. Testad och ca lite mer än hälften kvar, perfekt för dig som vill prova produkten innan du köper en ny dyrare. Har alltid använt spatel så produkten har inte varit i kontakt med hud.
Milk Makeup Hydro Grip Primer 45ml - Säljer Milk hydro grip primer. Jag köpte den i september och har använt 3-5 gånger. Kände inte att detta var en produkt för mig eller som jag hade så stort behov av. Därför säljer jag den nu. Har du några frågor så hör gärna av dig🤎
Anastasia Bronzer  - Säljer min helt nya Anastasia Beverly Hills bronzer. Endast andvänd ett par   gånger. Färgen är i golden tan.💗