Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Flawless filter - Säljer min nya, oanvända flawless filter från Charlotte tilburry i färgen 5.5, pga att det är fel färg för mig. Öppnad men aldrig använd! Köpt för 559kr
Charlotte Tillbury - flawless filter - Säljer min Charlotte tillbury flawless filter som är perfekt för en gudomlig bas till sminket men kan även användas som highlighter. Knappt använd utan (utan har bara använt den på ren hand) -har bara legat i sminkväskan❤️‍🔥❤️‍🔥 Nypris: 585kr💓
Charlotte tillbury flawless filter - Aldrig använd, helt ny, säljer då jag köpte fel färg❤️ inte ens öppnad❤️
Flawless filter i medium cool - Använd typ 3 gånger. 15kr
Charlotte Tilbury Hollywood Flawless Filter - Oppönad Charlotte Tilbury Flawless Filter i färgen 4 Medium. Oanvänd & oöppnad. Köpte 2st för att kunna avgöra vilken nyans som såg ut att passa mig bäst, för att sedan skicka tillbaka den andra☺️Storlek: 30 ml (största). Olivfärgad neutral nyans.
Pro filter - Pro filter i färgen Deep! Denna har jag använt få tals gånger som bronzer!
1step2 Flawless Skin hårborttagare - Säljer en ansikts- och ögonbrynshårborttagare med USB-laddning och 18K guldpläterad topp. Kommer i snyggt silver och guld, med inbyggd LED-lampa för precision. Perfekt för att fixa brynen och ta bort småhår snabbt och smidigt.
Flawless filter
Flawless filter - 89 Flawless filter - 90

Flawless filter

Storlek: 0
Kategori: Skönhet

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna Hollywood Flawless filter från Charlotte tillbury. Helt ny och oanvänd, all plast är kvar. Den är i färgen 3 fair. Säljer för 300

TildaMahrberg
TildaMahrberg
(4)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Urban Decay All Nighter Face Mist - Säljer Urban Decay settingspray. Den ger ett glow resultat vilket jag inte är så förtjust i eftersom jag tycker om matt smink. Därför säljer jag den 🙌🤍
Huda Beauty Easy Bake Sugar Cookie puder - Lös baking & setting powder från Huda Beauty i nyansen Sugar Cookie. Kommer i en svart fyrkantig burk med lock. Perfekt för att fixera sminket och ge en matt finish. Innehåller 20g puder och är lätt att applicera under ögonen, T-zonen och hakan.
DAAR Cosmetics blushstick Coral Crush - Säljer en blush stick från Daar pgv att färgen inte passade just mig. Helt ny och endast provad en gång på HANDEN. För att se bättre bilder på hur den ser ut kan du kolla på daar Cosmetics hemsida. Färgen är coral crush. Nypris 229
Sminkspegel med LED-belysning  - Säljer en vit sminkspegel med åtta runda LED-lampor runt spegeln och touch-knappar för att justera ljuset. Spegeln har en stabil metallram och medföljer strömadapter och kabel. Perfekt för att få till flawless makeup och bra ljus när du sminkar dig. Kostar igenligen 700kr men fick en ny spegel nån vecka efter jag köpte denna vill bara bli av med den🤍😊
CAIA highlighter i guldig ton - Säljer en CAIA highlighter i en lyxig, guldig metallisk dosa med spegel. Pudret har en skimrande champagnefärg och är pressat i ett snyggt cirkelmönster. Perfekt för att ge glow till ansiktet och highlighta kindbenen. Köpt av en tjej på Plick för 200kr med frakt! Säljs då jag inte riktigt tyckte om highlightern på just mig och har endast använt den ca 2-3 gånger efter säljaren. Sista bild är lånad av tjejen jag köpte highlighter från!🥰Pris kan diskuteras! (Tar ej emot bud under 150kr)
Blå och vita press-on naglar med mönster - MADE TO ORDER. Mått på sista bilden. Mät dina naglar på bredden och skriv sedan till mig vilka storlekar du behöver :) skriv med siffrorna som du kan see över naglarna på sista bilden.
Anua Heartleaf 77% Soothing Toner - Anua Heartleaf 77% Soothing Toner. Innehåller 250 ml. Tonern är vattenliknande och passar perfekt för att lugna och återfukta huden. Minimalistisk design och enkel att använda i din hudvårdsrutin. Testad några gånger. Se bild på hur mkt som e kvar. 80% minst
4 st Rhode läppglans - 4 st Rhode läppglans, oanvända i kartong! Priset gäller för alla 4 tillsammans 🌸