Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Remington hårfön - Hår fön från Remington, köpt i Netonnet. Använt några gånger, i mycket bra skick.  Fönen har 4 tillbehör plus en svart väska som kom med.
hårfön - Perfekt hårfön att ta med när man ska resa då den inte tar mycket plats i väskan. Man får med alla tillbehör.
Remington diffuser  - Hår diffuser som är bra för att styla krulligt hår.
Revlon hårfön och volymborste - Säljer en Revlon hårfön och volymborste i ett. Knappt använd då jag har en annan!💕
Svart hårfön från BaByliss - En svart hårfön från BaByliss med sladd och klassisk design. Perfekt för att snabbt torka och styla håret. Kompakt modell som är enkel att ta med sig. Tillverkad i plast med tydliga knappar på handtaget. Finns 4 olika lägen🥰
Ghd hårfön - En hårfön från ghd med ett verktyg till. Inte mycket använd 💕
Cera Pro BLDC Hårfön - Säljer en Cera Pro BLDC hårfön med 1600 watts effekt. Den är ergonomisk och lätt, med två hastighetsinställningar och tre temperaturinställningar. Inkluderar en kall luft-funktion och en avtagbar filter för enkel rengöring. Perfekt för snabb och effektiv hårtorkning. Fick den i julklapp men har ej använts något. ord. pris: 1200kr
OBH Nordica Artist hårfön - Använd en gång sen köpte jag en dyson så därför säljer jag denna snygga svarta hårfönen från OBH Nordica. Den kommer med ett tunnare munnstycke och en beskrivningsbok. Köpt för 499kr men säljer för 279kr!❤️
Hårfön/Diffuser
Hårfön/Diffuser - 89 Hårfön/Diffuser - 90 Hårfön/Diffuser - 91

Hårfön/Diffuser

Storlek: -
Kategori: Skönhet
Färg: Svart

175 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Funkar perfekt! Kan mötas upp i Stockholm

Rebe
Rebe
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
CAIA ansiktspaletter och singelprodukter - Säljer ett gäng CAIA sminkprodukter då jag verkligen inte har ett intresse för smink längre. ansiktspalett med bronzer, rouge och highlighter, singelrouge i persikoton, highlighter i champagne, bronzer i varm brun, puder i ljus beige samt duo med rosa och guldiga nyanser. Alla kommer i snygga metallic- och pastellförpackningar.
CAIA Glow Blush & Bronzer duo - Säljer två CAIA-produkter: Glow Blush i färgen Wild Strawberry, samt Bronzer i färgen La Digue. Säljer då jag insät att jag inte har intresse för smink längre.
Urban Decay All Nighter Setting Spray - Två flaskor Urban Decay All Nighter Long Lasting Makeup Setting Spray. Svarta flaskor med lila text och genomskinliga lock. Ger en lätt mist som håller sminket på plats hela dagen med temperaturkontroll-teknologi. Perfekt för att fixera din makeup.helt nya inte ens använda man får båda 2 för 300 kr
Rhode Cinnamon Roll - Helt nytt och oanvänd.
Builder Gel Frosted Pink - Miss Fancy Builder Gel i färgen Frosted Pink, 30g. Oöppnad! Nypris:330kr
Caia bb-stick - Helt nyinköpt bb-stick ifrån Caia i nyansen 40W. Endast testad på armen, så i nyskick. Perfekt som bronzer stick.
e.l.f. Halo Glow Liquid Filter Medium - Glow booster i flytande form från e.l.f. i färgen Shade 4 Medium. Kommer i en genomskinlig flaska med persikofärgat lock och innehåller 31,5 ml. Ger huden en strålande finish och kan användas som bas eller highlighter.Den är inte öppnad
CAIA Face Palette Sassy - Säljer en CAIA Face Palette i färgen Sassy. Br