Alla kategorier > Skönhet
CAIA X MTV Highlighter
CAIA X MTV Highlighter - 89 CAIA X MTV Highlighter - 90

CAIA X MTV Highlighter

Storlek: Onesize
Kategori: Skönhet
Märke: Caia

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Show me skin är en body-highlighter med doft från Caia X MTV. Endast testad!

Biancafredrika
Biancafredrika
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Highlighter från CAIA x MTV - Snygg highlighter från CAIA i samarbete med MTV. Perfekt för att ge ansiktet en strålande glöd med sin skimrande finish. Perfekt att ha med i väskan för touch-ups under dagen! Använd den några gånger men används ej längre köpt för 345kr💕
Highlighter från CAIA - Jättefin highlighter i en guldig ton från CAIA. Helt oanvänd samt oöppnad säljer därför att jag fick två i julklapp! Highlightern är i en krämig formula och lägger sig lätt på huden och ger ett naturligt glow. Det är samma färg som på bilderna, Portofino.
Nagellack från CAIA x MTV - Två nagellack, gul och blå, från CAIA i samarbete med MTV. Förpackningarna har en retro design med pastellfärger och MTV-loggan. Perfekt för att ge dina naglar en färgglad och trendig look.
CAIA Mtv mascara  - Fick i julklapp men den funkade inte för mina fransar ❣️ endast testad en gång ❣️NYPRIS 225kr
Highlighter från CAIA - Snygg highlighter från CAIA i nyansen Saint Tropez. Använda några gånger men nästan oanvänd, nypris är ca 400kr och jag säljer för 250
highlighter från CAIA - Säljer en highlighter från CAIA.
CAIA glow highlighter - Säljer en CAIA Highlighter i färgen Sydney.
Caia highlighter - Säljer en highlighter från Caia i färgen pearl swirl, ca 50% kvar.
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
Dior lip oil 001 - Använd några gånger men jag gillade inte mint doften
Clarins ögonskuggspalett nude toner - Snygg ögonskuggspalett från Clarins med fyra nyanser i nude och brun/rosa toner. Kommer i en lyxig guldig dosa med spegel och två applikatorer. Perfekt för att skapa både mjuka och markerade ögonlooks. Medföljer röd sammetsfodral. Testat lite av den rosa med borsten på handen, annars helt nytt.
Mini rare beauty blush - Mini blush från Rare Beauty i nyansen Happy. Färgen är en fräsch rosa ton som ger kinderna ett naturligt glow. Innehåller 3,2 ml och är enkel att applicera med applikator. Knappt använd alls!
CAIA glow highlighter - Säljer en CAIA Highlighter i färgen Sydney.
Patrick Ta Blush , färgen she’s giving - Använd väldigt få ggr
Rhode Peptide Lip Tint Salty Tan - Rhode Peptide Lip Tint i färgen Salty Tan, 10 ml. Kommer i en snygg tub med matchande förpackning i en rosa-brun nyans. Ger läpparna en naturlig tint och innehåller peptider för extra vård. Perfekt för dig som vill ha återfuktade och snygga läppar med lite färg.
Individuella lösögonfransar i svart - Säljer ett set med individuella lösögonfransar i svart, perfekt för att bygga upp en naturlig eller dramatisk franslook. Fransarna kommer i olika längder och är fästa på en rosa bricka. Materialet är syntetiskt och ger en fjäderlätt känsla.
Gulliga Press on naglar 🎀  - Super söta handgjorda press on naglar i kort mandel form. Du får med allt du behöver för att sätta på dem🩷