Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sleek highlighter - Oanvänd sleek kit. Det medföljer en metallisk läppglans och sedan en highlighter som man kan se på första bilden. Allt är oanvänd och highlightern har även plast på. Det är två puder highlighter (höger sida) och två kräm highlighter (vänster sida).
Sleek highlighter  - En jättefin highlighter palett från sleek, andrig använd.
Sleek highlighter palette  - Lite använd. Fin men kommer inte till användning
Sleek  - En sleek cream Contour palett färgen light 095. Säljer för den inte kommer till användning längre. Ungefär hälften kvar, som du ser på bilden
Sleek palette - Sleek highlighting palette, endast provat med borste
Sleek Highlighting Palette  - Helt oöppnad highlighting palett från Sleek, "Distorted dreams" (Nypris 159:-) 💗
Ny! Sleek Highlighter
Ny! Sleek Highlighter  - 89 Ny! Sleek Highlighter  - 90 Ny! Sleek Highlighter  - 91

Ny! Sleek Highlighter

Storlek: 9 g
Kategori: Skönhet
Märke: Lee

79 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Glänsande Den flerfaldigt prisbelönta Sleek Highlighting Palette ger en unik glans. Den fina och uppbyggbara texturen sitter särskilt länge och får hjärtat hos alla beautyfans att klappa. Alla färger är anpassade efter varandra och lämpar sig för alla

Linnea Lundgren
Linnea Lundgren
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
CAIA That Dewy Look Face Mist - Säljer en CAIA That Dewy Look face mist då jag fick två i julklapp. Har inte förpackningen kvar men produkten är oanvänd! 💕
CAIA läppenna - Caia läppenna i färgen Bianca. Använd fåtal gånger
CAIA Face Palette Sassy - !helt ny! Snygg ansiktspalett från CAIA i färgen Sassy med fyra olika puder: contour i matt brun, blush i rosa, bronzer i varm beige och highlighter i skimrande silver färg.
CAIA Rouge Stick Cotton Candy - Rouge i stickformat från CAIA i nyansen Cotton Candy. Kommer i en söt ljusrosa förpackning med vitt tryck. Perfekt för att ge kinderna en fräsch rosa ton och enkel att applicera direkt på huden.
Milk Makeup Hydro Grip Primer - Halva kvar. Milk Makeup Hydro Grip Primer 45ml. Nypris över 500 i en genomskinlig grön plastflaska med pump. Primern är gelbaserad och ger en återfuktande känsla som gör att sminket sitter bättre hela dagen. Perfekt för dig som vill ha en fräsch och glowig bas.
CAIA highlighter i guldig förpackning - Snygg highlighter från CAIA i en lyxig, guldig fyrkantig dosa med spegel. Pudret har en skimrande champagnefärg och en cool cirkelmönstrad yta. Perfekt för att ge glow till kindbenen eller andra highlights i ansiktet. I färgen Saint Tropez. Endast använd några gånger!💕
Caia dewy drops  - Råka köpa Caias dewy drops i fel nyans, och har för lånt att åka för att lämna tillbaka. Obruten förpackning (alltså aldrig använd och nyskick). I nyansen 20N💕💕
Rare Beauty Believe flytande rouge - Säljer en Rare Beauty Liquid Blush i färgen Believe. Det är en flytande rouge med en djup rosabrun nyans, kommer i en snygg frostad glasflaska med guldfärgat lock och rund topp. Innehåller 7,5 ml och är tillverkad i Korea. Jag har använt den 2 gånger och använder den inte så mycket därför säljer jag den