Alla kategorier > Skönhet
Lila ögonskugga
Lila ögonskugga - 89 Lila ögonskugga - 90

Lila ögonskugga

Storlek: One-size
Kategori: Skönhet
Märke: H&M
Färg: Lila

25 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Mörklila matt ögonskugga 💜

Svea🎀
Svea🎀
Senast aktiv: På semester
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Lila y2k ögonskugga - Y2k insperad palette från BH Cosmetics med lila pastell färger. Ordinarie pris är 180 kr men säljer den billigt för den har blivit använd några få gånger. Skickas med brev, frakt blir 15 kr. Gratis frakt vid köp av 3 eller fler sminkgrejer/accessoarer
ögonskugga  - ögonskugga från hm endast någon enstaka färg testad de andra ser bra ut
Ögonskuggs palett  - En ögonskuggs palett med jättefina och cute färger, helt oanvänd och oöppnad❤️ pris kan diskuteras! Tryck gärna på köp nu! Köp fler varor från en annan annons =samfrakt 🥰
ögonskugga - i princip ny ögonskugga från hm, bara använd fåtal gånger. snygg o pigmenterad. frakten ingår i priset🤩
Ögonskugga - Säljs då den ej används😁💕
Ögonskugga  - Singel ögonskugga från Caia Cosmetics från deras senaste julkalender. Den är aldrig använd eller testad!
Ögonskugga - En palett från revolution PRO med massa fina färger. Endast ett par av de som är testade. Skriv gärna om ni har frågor
Ögonskugga - Fin ögonskugga köpt från Lindex men den har aldrig kommit till användning därav säljer jag 🤍
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
Glow Monkey Setting Spray från Hickap - Glow Monkey Setting Spray från Hickap är en ansiktsmist i en genomskinlig rosa plastflaska med silvrig spraypump. Ger en strålande finish och passar alla hudtyper. 100% vegansk formula som fräschar upp och fixerar makeupen.
CAIA highlighter i guldig ton - Säljer en CAIA highlighter i en lyxig, guldig metallisk dosa med spegel. Pudret har en skimrande champagnefärg och är pressat i ett snyggt cirkelmönster. Perfekt för att ge glow till ansiktet och highlighta kindbenen. Köpt av en tjej på Plick för 200kr med frakt! Säljs då jag inte riktigt tyckte om highlightern på just mig och har endast använt den ca 2-3 gånger efter säljaren. Sista bild är lånad av tjejen jag köpte highlighter från!🥰Pris kan diskuteras! (Tar ej emot bud under 150kr)
Caia face palette - Säljer den oanvända caia face palette i SASSY den är helt oanvänd och köpt för 550kr
Caia necessär  - Använd 1 gång hel och ren dragkedjan funkar som den ska
CAIA Face Palette Classy - Säljer en CAIA Face Palette i färgen Classy. Paletten innehåller fyra olika nyanser för ansikte: blush, bronzer och highlighter i varma, naturliga toner. Kommer i en fyrkantig brun förpackning med spegel i locket. Perfekt för att skapa en fräsch look.
CAIA Dewy Drops Serum Foundation 20C - Foundation från CAIA i nyansen 20C. Dewy Drops Serum Foundation ger en naturligt daggig finish och innehåller vitamin E och glycerin för återfuktning. Kommer i en frostad glasflaska med pump och silverfärgat lock. Innehåller 30 ml. Andvänd ett par gånger
Xerjoff Erba Pura parfym - Ny - Lyxig parfym från Xerjoff i modellen Erba Pura. Flaskan är turkosblå med gulddetaljer och har en unik, elegant form. Kommer i en färgstark och exklusiv förpackning med geometriskt mönster. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter.
Gulliga Press on naglar 🎀  - Super söta handgjorda press on naglar i kort mandel form. Du får med allt du behöver för att sätta på dem🩷