Alla kategorier > Skönhet
IsaDora läppstift
IsaDora läppstift - 89 IsaDora läppstift - 90

IsaDora läppstift

Storlek: 4 st
Kategori: Skönhet
Märke: IsaDora
Färg: Flerfärgad

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

IsaDora läppstift. Några är använda. Ord. Pris 95kr/st. Säljer alla 4 för 150kr.

Zhanel Kismetova
Zhanel Kismetova
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Matt rött läppstift från IsaDora - Matt läppstift från IsaDora i en intensiv röd nyans. Kommer i en stilren svart hylsa med silverdetaljer. Perfekt för dig som vill ha en klassisk och djärv look med matt finish.
Matt nude läppstift från IsaDora - Snyggt läppstift från IsaDora i en nude/ljusbrun nyans. Färg: Café Creme. Perfekt för dig som gillar en naturlig look med en touch av färg. Lätt använd. Nypris: 139 kr. Mitt pris: 49 kr.
Isadora Sminkborste - Sminkborste från Isadora som aldrig är använd. Perfekt till puder, bronzer och blush eller andra puderprodukter
Isadora - Jättefin ögonskuggspalett från isadora endast använd ca 6-7 skuggor 1 gång😄 ganska ny.  Köptes för 50-60kr mitt pris 35kr
Choco Brown läppstift från IsaDora - Matt läppstift i färgen Choco Brown från IsaDora i oöppnad förpackning.
Isadora glow foundation  - ❤️köpt för 190!❤️En foundation ifrån Isadora i färgen 1N som ger dig fint glow, jag säljer den för det är fel färg, den är använd fåtal gånger så mycket av produkten är kvar💕
Isadora smink - ALLA för 600kr eller EN för 90kr. Isadora Big Bold Waterproof Volume Mascara ger dramatiska fransar med maximal volym. Den vattenfasta formulan håller hela dagen och den stora borsten ger en intensiv look. Perfekt för en djärv och hållbar finish. Kolla alla bilder!
Sminkset från IsaDora  - Säljer dom här. Alla för 700kr eller en för 90kr. Ett sminkset från IsaDora med Face Sculptor 3-i-1 paletter i nyanserna 'Cool Pink' och 'Bronze Plum', Nature Enhanced Cream Blush, Perfect Blush i en rosa ton, ett solpuder och en ögonpenna. Perfekt för att skapa en komplett look.
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
Mini rare beauty blush - Mini blush från Rare Beauty i nyansen Happy. Färgen är en fräsch rosa ton som ger kinderna ett naturligt glow. Innehåller 3,2 ml och är enkel att applicera med applikator. Knappt använd alls!
CAIA glow highlighter - Säljer en CAIA Highlighter i färgen Sydney.
Dior lip oil 001 - Använd några gånger men jag gillade inte mint doften
Stort sminkpaket med borstar och fransar - Säljer ett stort sminkpaket med ögonskuggspalett i nude och bruna toner, flera lösögonfransar, bronzer, highlighter, concealer, foundation, läppstift, läppglans, ögonbrynspennor, eyeliner, mascara, beautyblender och sminkborstar. Perfekt för dig som vill ha allt på en gång! Säljer allt detta för 450 kr för det kommer inte till användning vissa grejer är helt nya o oöppnade
Rhode Peptide Lip Tint Salty Tan - Rhode Peptide Lip Tint i färgen Salty Tan, 10 ml. Kommer i en snygg tub med matchande förpackning i en rosa-brun nyans. Ger läpparna en naturlig tint och innehåller peptider för extra vård. Perfekt för dig som vill ha återfuktade och snygga läppar med lite färg.
Individuella lösögonfransar i svart - Säljer ett set med individuella lösögonfransar i svart, perfekt för att bygga upp en naturlig eller dramatisk franslook. Fransarna kommer i olika längder och är fästa på en rosa bricka. Materialet är syntetiskt och ger en fjäderlätt känsla.
Gulliga Press on naglar 🎀  - Super söta handgjorda press on naglar i kort mandel form. Du får med allt du behöver för att sätta på dem🩷
CAIA ljus concealer 1W - Säljer en concealer från CAIA i nyansen 1W. Förpackningen är stilren med genomskinlig plast och ett silvrigt lock. Färgen är ljus beige, perfekt för att ljusa upp under ögonen eller täcka blemmor. Enkel att applicera tack vare den smidiga tuben. Testad en gång