Alla kategorier > Skönhet
Karl Lagerfeld parfym
Karl Lagerfeld parfym  - 89 Karl Lagerfeld parfym  - 90 Karl Lagerfeld parfym  - 91

Karl Lagerfeld parfym

Storlek: 60ml
Kategori: Skönhet
Färg: Flerfärgad

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ny, nypris cirka 400kr, 60ml

fanny
fanny
(63)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Parfymer  - Parfymer som jag vill sälja. Sala luktar olika och är unika
Zara parfym - ❗️❗️Söker❗️❗️ denna parfym från Zara, spelar ej roll vilken storlek🤩
Parfym - Ny parfym
VS parfym. - En Victorias secret body mist, använd ca 3 ggr. Är i bra skick. Lukten är  ” frothy sandalwood, blackberry espresso and almond”. I 250ml. Köpt för 250.
Parfym - Säljer min parfym som jag fick present , har endast luktat och sprayat 1 gång, den passade tyvär inte mig.  Ny pris 850kr
Parfym - Parfym från the body shop som inte längre säljs. På andra bilden kan man se hur mycket det är kvar av parfymen!💘
Parfym - säljer nu en parfym som jag inte använder för bara 10kr, ni kan se på bilden hur mycket det är kvar
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
CAIA highlighter i guldig ton - Säljer en CAIA highlighter i en lyxig, guldig metallisk dosa med spegel. Pudret har en skimrande champagnefärg och är pressat i ett snyggt cirkelmönster. Perfekt för att ge glow till ansiktet och highlighta kindbenen. Köpt av en tjej på Plick för 200kr med frakt! Säljs då jag inte riktigt tyckte om highlightern på just mig och har endast använt den ca 2-3 gånger efter säljaren. Sista bild är lånad av tjejen jag köpte highlighter från!🥰Pris kan diskuteras! (Tar ej emot bud under 150kr)
Glow Monkey Setting Spray från Hickap - Glow Monkey Setting Spray från Hickap är en ansiktsmist i en genomskinlig rosa plastflaska med silvrig spraypump. Ger en strålande finish och passar alla hudtyper. 100% vegansk formula som fräschar upp och fixerar makeupen.
Caia necessär  - Använd 1 gång hel och ren dragkedjan funkar som den ska
Caia face palette - Säljer den oanvända caia face palette i SASSY den är helt oanvänd och köpt för 550kr
CAIA Dewy Drops Serum Foundation 20C - Foundation från CAIA i nyansen 20C. Dewy Drops Serum Foundation ger en naturligt daggig finish och innehåller vitamin E och glycerin för återfuktning. Kommer i en frostad glasflaska med pump och silverfärgat lock. Innehåller 30 ml. Andvänd ett par gånger
YSL rosa puderrouge i lyxig dosa - Lyxigt puderrouge från Yves Saint Laurent i en rund dosa med quiltad, ljusrosa läderlook och ikoniska YSL-loggan i metall. Rouget har en mjuk, kall rosa ton och pressat YSL-mönster. Perfekt för dig som vill ha en elegant touch i sminkväskan.
Hickap Preppy Prime Grip Lover Primer - Säljer en rosa primer från Hickap, Preppy Prime Grip Lover. Tuben har en stilren design med guldtext och pumpapplikator. Produkten är vegansk och passar alla hudtyper. Perfekt för att skapa en jämn bas innan smink.
Dior Backstage Rosy Glow Pink - Dior Backstage Rosy Glow i färgen Pink. Säljes eftersom den ej kommer till användning längre 🩷