Sandra Määttälä
Sandra Määttälä
Magic style brush 30mm
Magic style brush 30mm  - 0 Magic style brush 30mm  - 1 Magic style brush 30mm  - 2 Magic style brush 30mm  - 3

Magic style brush 30mm

Storlek: 30mm
Kategori: Skönhet
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En Björn Axén värmeborste som ger dig känslan av salongsstyling på ny nivå. Legat och skräpat i några månader men testad en gång.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Caia prisma palett - Caia prisma palett från julkalendern 2024. Produkten är testad
Ida Warg brun utan sol - Köptes för 200kr/st, säljer dem båda för 150kr. Vänstra är helt ny och den högra är halv använd. Färgen är medium ☺️
Caia Glow Bronzer La Digue - Caia Glow Bronzer i färgen La Digue. Använd men finns mycket kvar.
CAIA Matte Blush Cake Pop - Säljer en CAIA Matte Blush i färgen Cake Pop. Rougen kommer i en snygg rosa fyrkantig dosa med spegel och har en matt, varm rosa ton som ger fräsch färg till kinderna. Perfekt för dig som gillar ett naturligt och mjukt resultat. Lite använd så inte helt oanvänd. Men i fint fräscht skick!
NYX Honey Dew Me Up Primer - NYX Honey Dew Me Up Primer är en genomskinlig med perfekt konsistens för att få sminket att hålla, den rymmer 22 ml💞
Skyice julkalender - Skyice julkalender i guld! säljer p.g.a att jag ville ha silver. Värde av julkalendern är 1400kr🥰 pris kan diskuteras!
YSL Make Me Blush nr 44 - YSL Make Me Blush i nyans 44 är ett puderrouge med lyxig guldask och quiltad rosa lock med YSL-logga i metall. Rouget har en djup rosabärig ton och kommer i en rund dosa med spegel. Perfekt för att ge kinderna en snygg färg och glow. Endast swatchad en gång med ren borste.
CAIA Dewy Drops Serum Foundation 30N - CAIA Dewy Drops Serum Foundation i nyansen 30N. Kommer i en lyxig frostad glasflaska med silvrig pump och tillhörande metallic-förpackning. Innehåller vitamin E och glycerin för återfuktning och glow. 30 ml, ger en naturlig finish med lätt lyster. Säljer pågrund av att de va fel färg för mig