Alla kategorier > Skönhet
Magic style brush 30mm
Magic style brush 30mm  - 0 Magic style brush 30mm  - 1 Magic style brush 30mm  - 2 Magic style brush 30mm  - 3

Magic style brush 30mm

Storlek: 30mm
Kategori: Skönhet
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En Björn Axén värmeborste som ger dig känslan av salongsstyling på ny nivå. Legat och skräpat i några månader men testad en gång.

Sandra Määttälä
Sandra Määttälä
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Björn Axén Magic Style Brush  - Säljer nu min älskade Björn Axén värmeborste då jag numera behöver rensa och där jag inte längre haft användning för denna (jag plattar mest) 💗 Den är i superbra skick då den bara är använd ca 4 ggr ☀️
Style brush - Style brush från Amika, använd fåtal gånger men funkar perfekt. Piggarna på är lite sena men inget som påverkar under användning.
Magic Style Brush 38 mm från Björn Axén Tools - En elektrisk rundborste på 38 mm från Björn Axén Tools, perfekt för att styla och skapa volym i håret. Borsten har keramisk yta och jonfunktion för glansigt resultat. Svart och silver design med ergonomiskt handtag. Helt ny, den är provade en gång annars som helt ny, köpt för 650kr
Björn Axén Magic Style Brush 38 mm - Elektrisk rundborste från Björn Axén Tools, Magic Style Brush 38 mm. Borsten är svart med silverdetaljer och har en keramisk yta med jonfunktion för extra glans. Perfekt för att skapa volym och mjuka lockar. Ergonomiskt handtag och sladd med vridfunktion.
Magic Style Brush 45 mm från Björn Axén Tools - Helt oanvänd Björn Axén värmeborste! Har en redan så därav säljs den:) superbra pch ger väldigt fint resultat💞
Ecoestic svart och guld brush  - Säljer en snygg detangling brush från Ecoestic i svart och guld. Borsten har en oval form med mjuka svarta strån och ett guldigt plasthölje.
Morphe brush collection - Jag säljer mina Morphe sminkborstar då jag inte använder dem. Endast 3 av borstarna är använda, resten är helt nya och oanvända. Perfekt för dig som älskar smink eller vill ha kvalitetsborstar till ett bra pris. Nypris 950 kr
Blowout brush  - Säljer den populära värmeborsten från revlon  använd 2-3 gånger.
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
Clarins ögonskuggspalett nude toner - Snygg ögonskuggspalett från Clarins med fyra nyanser i nude och brun/rosa toner. Kommer i en lyxig guldig dosa med spegel och två applikatorer. Perfekt för att skapa både mjuka och markerade ögonlooks. Medföljer röd sammetsfodral. Testat lite av den rosa med borsten på handen, annars helt nytt.
Mini rare beauty blush - Mini blush från Rare Beauty i nyansen Happy. Färgen är en fräsch rosa ton som ger kinderna ett naturligt glow. Innehåller 3,2 ml och är enkel att applicera med applikator. Knappt använd alls!
CAIA ljus concealer 1W - Säljer en concealer från CAIA i nyansen 1W. Förpackningen är stilren med genomskinlig plast och ett silvrigt lock. Färgen är ljus beige, perfekt för att ljusa upp under ögonen eller täcka blemmor. Enkel att applicera tack vare den smidiga tuben. Testad en gång
LUSH Let The Good Times Roll Body Spray - Säljer en LUSH Let The Good Times Roll body spray i svart plastflaska med spraymunstycke. Innehåller 200 ml och har en mysig doft av smörig popcornsötma. Perfekt för dig som gillar unika och söta dofter. Doftar vanilj
Gulliga Press on naglar 🎀  - Super söta handgjorda press on naglar i kort mandel form. Du får med allt du behöver för att sätta på dem🩷
Rhode Peptide Lip Tint Salty Tan - Rhode Peptide Lip Tint i färgen Salty Tan, 10 ml. Kommer i en snygg tub med matchande förpackning i en rosa-brun nyans. Ger läpparna en naturlig tint och innehåller peptider för extra vård. Perfekt för dig som vill ha återfuktade och snygga läppar med lite färg.
CAIA glow highlighter - Säljer en CAIA Highlighter i färgen Sydney.
Individuella lösögonfransar i svart - Säljer ett set med individuella lösögonfransar i svart, perfekt för att bygga upp en naturlig eller dramatisk franslook. Fransarna kommer i olika längder och är fästa på en rosa bricka. Materialet är syntetiskt och ger en fjäderlätt känsla.