Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jeffree star - Oanvänt läppglans ifrån jeffree star!
Jeffree Star Cosmetics Nude Läppstiftset - Säljer ett exklusivt set med 8 flytande läppstift från Jeffree Star Cosmetics i nude-nyanser. Färgerna inkluderar Skin Tight, Mannequin, Celebrity Skin, Posh Spice, Rose Matter, Gemini, Leo och Androgyny.  Enbart swatchade, sedan har jag bara haft denna box i min samling. Då jag inte vill öppna varje läppstift för att kontrollera konsistens så kan det hända att någon är lite torkad, men de är ju lätta att rädda med exempelvis Duraline isf. Säljes hur som helst i befintligt skick.
Jeffree Star Queen Bitch läppstiftsset - Limited edition Queen Bitch läppstiftsset från Jeffree Star Cosmetics med 8 flytande läppstift i olika lila, rosa och metallic nyanser. Enbart swatchade, sedan har jag bara haft denna box i min samling. Då jag inte vill öppna varje läppstift för att kontrollera konsistens så kan det hända att någon är lite torkad, men de är ju lätta att rädda med exempelvis Duraline isf. Säljes hur som helst i befintligt skick.
palett - säljer min oöppnade palett från beautyact som man både kan använda som som ögonskugga men även jätte fin bronzer, rouge, highlighter och contour. nypris 250kr
Ögonskuggs palett  - En ögonskuggs palett med jättefina och cute färger, helt oanvänd och oöppnad❤️ pris kan diskuteras! Tryck gärna på köp nu! Köp fler varor från en annan annons =samfrakt 🥰
Caia prisma palett - Caia prisma palett från julkalendern 2024. Produkten är testad
Ögonskuggs palett  - Säljer min helt orörda ögonskuggs palett från hickap, då ja fick den i min adventskalender och intr använder ögonskugga så mycket. Så fin till både fest smink men ändå till vardags. Nypris 549kr
Palett - Palett från hoola benefitt, duo med bronzer och blush, super fin oanvänd y pris 400
Jeffree star Star Ranch palette
Jeffree star Star Ranch palette - 89 Jeffree star Star Ranch palette - 90 Jeffree star Star Ranch palette - 91

Jeffree star Star Ranch palette

Storlek: ONESIZE
Kategori: Skönhet

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny oanvänd palette från JSC Star Ranch💗 köpt för 262kr, säljer för 200kr inklusive frakt!💗

Paula Staniek
Paula Staniek
(10)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Tanrevel Face Mist med Tanning Liquid - Säljer en svart Tanrevel face mist-maskin, och skickar även med en flaska Tanning Liquid (flaskan är ej full, ca. 1/3 kvar). Enheten är stilren och kompakt, perfekt för att ge ansiktet en jämn solkysst ton. Maskinen är använd högst 2 gånger.
Isadora Blush Stick Coral Rose - Isadora Blush Stick i färgen 44 Coral Rose, en krämig rouge i stickformat som funkar för kinder, läppar. Färgen är en fräsch korallrosa och förpackningen är cylinderformad i plast med matt finish. Enkel att applicera direkt på huden för en naturlig glow. Använt en gång men tycker den är för ljus för mig
Caia läpp penna frozen berry - Caia läpp penna, färgen är frozen berry och är en fin nude färg❤️Har ej använt läpp pennan så mycket, det syns lite defekter på den då jag har haft den mycket i min väska men aldrig använt.
Stort kit med sminkborstar & YSL hudvård - Säljer ett stort kit med en headband och sminkborstar i olika former och färger. Vissa borstar ALDRIG ANVÄNDA! Inkluderar även YSL Pure Shots serum och en YSL hudvårdskräm, båda inte så mycket ANVÄNDA!! Perfekt för dig som älskar smink och vill ha många val! Säljs för SÅÅÅ bra pris!
Luu Builder Gel Universal Pink 30g - Luu Professional Builder Gel i färgen Universal Pink, 30g. Gelen har låg viskositet och kommer i en rund burk med silvrigt lock. Perfekt för att bygga och forma naglar med en snygg rosa ton. Använd en gång, köparen står för frakten.
NYX Plump Right Back Primer 30ml - NYX Plump Right Back Primer med elektrolyter, 30 ml. Kommer i en genomskinlig plastflaska med gul pump och lock. Perfekt för att ge huden extra fukt och en plumpad känsla innan sminket. Fräsch och lätt formula som boostar din bas. Testad en gång
Massa nagel saker  - Säljer massor. Gelé. Armkudde. Primer. Förkläde. Super bace glue. Tippar. En hållare när man lägger glitter. Penslar.
Dior Backstage Glow Maximizer Palette - Dior Backstage Glow Maximizer Palette med fyra skimrande nyanser. Inte använd alls som man ser på bilden här förpackningen kvar och allt ångrade köpet och gick inte lämna tillbaka💗