Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Milk Makeup Bronzer Stick - Säljer en Milk Makeup Bronzer Stick i färgen 'Baked'. Perfekt för att ge ansiktet en solkysst look. Den kommer i en praktisk stickform som gör det enkelt att applicera och blanda ut. Perfekt för både vardag och fest!
Milk makeup stick bronzer (STOR) i färgen baked - Se bild hur mycket som är kvar. Det är den stora versionen som inte går att köpa längre
Milk Makeup bronzer stick - Bronzer stick från Milk Makeup i en smidig vit plastförpackning med grå text. Färgen är en varm brun ton som passar perfekt för att skapa naturlig contour eller solkysst look. Enkel att applicera direkt på huden tack vare den krämiga formulan. Obs den är använd men mycke kvar i
Milk makeup matte bronzer stick baked
Milk makeup matte bronzer stick baked - 89 Milk makeup matte bronzer stick baked - 90 Milk makeup matte bronzer stick baked - 91

Milk makeup matte bronzer stick baked

Storlek: -
Kategori: Skönhet
Märke: Milk Makeup

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Knappt använd då det var fel färg, färgen heter baked!

Jojo Reindel
Jojo Reindel
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Caia palett - Helt ny Caia palett. Flirty duo palett
CAIA Rouge Stick Cotton Candy - Säljer en CAIA rouge stick i färgen Cotton Candy. Kommer i en söt rosa förpackning med vitt tryck och matchande lock. Krämig formula som är lätt att applicera direkt på kinderna för en fräsch rosa ton. Den är såklart oanvänd säljer pga att jag fick två i samma färg av denna och har ingen användning av den andra!❣️
Caia Glow Blush Raspberry Passion - Använd två gånger. Fast pris
CAIA Face Palette Sassy - Säljer en CAIA Face Palette i färgen Sassy. Br
Nyx setting spray och primer  - Säljer detta set med primer och setting spray aldrig använda
CAIA ansiktspaletter och singelprodukter - Säljer ett gäng CAIA sminkprodukter då jag verkligen inte har ett intresse för smink längre. ansiktspalett med bronzer, rouge och highlighter, singelrouge i persikoton, highlighter i champagne, bronzer i varm brun, puder i ljus beige samt duo med rosa och guldiga nyanser. Alla kommer i snygga metallic- och pastellförpackningar.
CAIA Glow Blush & Bronzer duo - Säljer två CAIA-produkter: Glow Blush i färgen Wild Strawberry, samt Bronzer i färgen La Digue. Säljer då jag insät att jag inte har intresse för smink längre.
Caia bb-stick - Helt nyinköpt bb-stick ifrån Caia i nyansen 40W. Endast testad på armen, så i nyskick. Perfekt som bronzer stick.