Alla kategorier > Skönhet
Concealer
Concealer  - 89 Concealer  - 90

Concealer

Storlek: X
Kategori: Skönhet

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Foundation, concealer och puder! Vissa är använda och andra är helt oöppnade. 30kr styck

Minnnnaaa
Minnnnaaa
(20)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
concealer  - säljer denna de-puff master concealer från beautyact i färg 07N. funkar jättebra som bronzer. nypris 250
concealer  - säljer denna de-puff master concealer från beautyact i färgen 06W. aldrig använt men öppnad. nypris 250
concealer  - säljer denna oöppnade de-puff master concealer från beautyact. passar jätte bra som bronzer. nypris 250kr
concealer  - säljer denna de-puff master concealer från beautyact i 06W, nypris 250kr. perfekt som bronzer
Concealer  - Köpte fel färg de är oöppnade
Beautyact concealer  - Säljer en helt oanvänd concealer från Beautyact då jag redan har en exakt likadan. Kan användas som en concealer eller som en bronzer.
Nyx concealer  - Två st olika nyx concealer som endast blivit testade, men inte min färg så får ingen användning av de. Färgerna ser man på andra bilden. 50kr st eller båda för 85kr
Concealer från Lancôme - Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer i nyansen 100W. Den kommer i en elegant flaska med svart lock och en praktisk applikator. Perfekt för att täcka ojämnheter och ge en jämn hudton. Säljer då den är för ljus för mig, aldrig använd.💗💗
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
CAIA ljus concealer 1W - Säljer en concealer från CAIA i nyansen 1W. Förpackningen är stilren med genomskinlig plast och ett silvrigt lock. Färgen är ljus beige, perfekt för att ljusa upp under ögonen eller täcka blemmor. Enkel att applicera tack vare den smidiga tuben. Testad en gång
CAIA glow highlighter - Säljer en CAIA Highlighter i färgen Sydney.
Glow Monkey Setting Spray - Glow Monkey Setting Spray från Hickap ger en strålande finish och håller sminket på plats hela dagen. Endast använd 3 spray.
e.l.f. Power Grip Primer The Big Gripper - Power Grip Primer The Big Gripper från e.l.f säljer den stora primern från elf den är helt ny och aldrig använt den och är helt oöppnad annars skulle jag aldrig sälja den kom för fler frågor NY PRIS 339kr och jag säljer för 👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼
Depend gel iq top coat och highshine Cleanser - Säljer ett top coat och 2 highshine cleansers från depend gel iq. Gellacket är använt en gång så näst intill full. Cleanserarna är uppskattade till den mängd som visas på bilderna med de svarta strecken. Säljer pga att de aldrig kommer till användning!
Faye (S);Medium Almond - Set med dirtypink glittriga press-on naglar i medium almondform, dekorerade med silverdetaljer som fjärilar, stjärnor, måne, pärlor och kristaller. Naglarna har coola 3D-accessoarer och passar dig som gillar statement-naglar med unik vibe.S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm
Mini rare beauty blush - Mini blush från Rare Beauty i nyansen Happy. Färgen är en fräsch rosa ton som ger kinderna ett naturligt glow. Innehåller 3,2 ml och är enkel att applicera med applikator. Knappt använd alls!
Clarins ögonskuggspalett nude toner - Snygg ögonskuggspalett från Clarins med fyra nyanser i nude och brun/rosa toner. Kommer i en lyxig guldig dosa med spegel och två applikatorer. Perfekt för att skapa både mjuka och markerade ögonlooks. Medföljer röd sammetsfodral. Testat lite av den rosa med borsten på handen, annars helt nytt.