Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sminkspegel - Köpte för ett tag sedan men inte riktigt nöjd då den inte passar min stil. Fin och i nyskick. Lamporna ingår inpriset. Köptes för 2000kr ink lamporna
Sminkspegel med ljus - Säljer denna fina spegel. Helt i nyskick och aldrig använd. Perfekt att använda när man ska fixa sig samt även snygg inredning! 💋💄
Sminkspegel med LED-lampor - Snygg sminkspegel med LED-lampor runt kanten, perfekt för att fixa sminket med bra ljus. Spegeln är rektangulär och mäter 42,5 cm i höjd, 50 cm i bredd och 12 cm i djup. Modern design i vitt, passar perfekt på sminkbordet och ger en lyxig känsla. Den är lite mindre irl än på bilden🥰 köpt för 1320 SEK
Sminkspegel med belysning - Jätte fin smink spegel ifrån Clas Ohlson, allt fungerar fint och den kommer med sladd. Hör av dig för fler bilder eller frågor. Möts gärna upp då det kan bli svårt att posta….💕
Sminkspegel - Jätte fint skick, batterier ingår såklart. Säljer då jag skaffat ny spegel 💓Pris går att diskutera!
Sminkspegel  - Säljer denna fina spegel med belysning för den får tyvärr inte plats längre. Fint skick och har tre olika längen med belysning och går på batterier
Smink spegel med belysning - Den är stor och fin, behövs batterier.
Vit sminkspegel från CAIA - Snygg och praktisk sminkspegel från CAIA i kompakt format. Spegeln har ett stilrent vitt plastfodral med CAIA-logga på framsidan och är perfekt att ha med i väskan för snabba touch-ups. Fyrkantig form och enkel att öppna och stänga. Spegeln är omsluten av plast, både på insidan och utanpå.
Sminkspegel
Sminkspegel - 89 Sminkspegel - 90

Sminkspegel

Storlek: 24x16,5
Kategori: Skönhet
Färg: Vit

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag säljer en oöppnad sminkspegel med 3 olika sorters ljus. Anledningen till att jag säljer spegeln är att jag redan hade en annan.

Ella
Ella
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Dior fyrfärgad ögonskuggspalett -  Ögonskuggspalett med fyra nyanser. Har använt den några gånger.
nagelprodukter - Säljer ett stort paket med  gel nagelprodukter. Vissa grejer som t.ex tipparna är öppnade/provade men det mesta är helt nytt. Många produkter kommer från shein men det finns vissa andra varumärken där i. Det är massa nagel penslar t.ex prickpennor. Också en borr med tillbehör. UV lampan är i mycket bra skick. Har glömt att fota lite grejer så det är mer än vad som visas på bilderna. Kan kanske gå ner lite i pris vid snabbt köp. Skriv gärna om man har några frågor❤️🫶🏼
CAIA That Dewy Look Setting Spray - Ljusbeige, frostad flaska med CAIA-logga. Setting sprayen 'That Dewy Look' ger en fräsch och återfuktad finish till din makeup. Innehåller 200 ml och har en stilren, minimalistisk design. Perfekt för dig som vill ha glow och långvarigt resultat.
CAIA highlighter i guldig ton - Säljer en CAIA highlighter i en lyxig, guldig metallisk dosa med spegel. Pudret har en skimrande champagnefärg och är pressat i ett snyggt cirkelmönster. Perfekt för att ge glow till ansiktet och highlighta kindbenen. Köpt av en tjej på Plick för 200kr med frakt! Säljs då jag inte riktigt tyckte om highlightern på just mig och har endast använt den ca 2-3 gånger efter säljaren. Sista bild är lånad av tjejen jag köpte highlighter från!🥰Pris kan diskuteras! (Tar ej emot bud under 150kr)
Lumene Invisible Illumination Liquid Blush - Flytande rouge från Lumene i en fräsch persikorosa nyans. Kommer i en liten glasflaska med pipett för enkel applicering. Perfekt för att ge kinderna en naturlig glow och fräsch färg. Snygg minimalistisk design med frostat glas och vit kork.
Bare Minerals highlighter - Jättefin highlighter från bareMinerals i färgen Fierce, 14ml. Säljer pga det är fel färg för mig. Endast testad en gång men annars helt oanvänd. Nypris 389kr. Pris kan förhandlas. Köparen står för frakt.
Anastasia Beverly Hills  - Ögonskuggspaletten Modern Renaissance från Anastasia Beverly Hills. Sällan använd då jag inte använder ögonskugga. Köpt på kicks för 565kr☺️ frakt tillkommer efter hur du vill ha den fraktad.