Alla kategorier > Skönhet
UV-lampa från Nagelgiganten
UV-lampa från Nagelgiganten - 0 UV-lampa från Nagelgiganten - 1 UV-lampa från Nagelgiganten - 2

UV-lampa från Nagelgiganten

Storlek: alla
Kategori: Skönhet
Märke: LG
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en praktisk UV-lampa modell G330 från Nagelgiganten. Perfekt för att härda gelnaglar hemma. Lampan är vit och kommer med en strömadapter. Enkel att använda och ger salongskvalitet på naglarna. Nypris 999kr

Johanna sten
Johanna sten
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
UV lampa från Nagelgiganten - UV lampa från Nagelgiganten använt bara några enstaka gånger.
LED/UV ALL-IN LAMP-nagelgiganten - Använd typ 1 gång. Kostar egentligen 500-700
3 UV lampor - 3 st UV lampor ifrån Depend! Alla funkar helt perfekt de har bara lite färg på sig och en har inte kvar texten då jag torkar den med aceton. Köp en lampa för 100kr 2 för 150 eller alla 3 för 200! Hör av dig vid frågor eller innan köp så jag kan anpassa priset💕
Nageltork Grundig UV LED uv-lampa - Nageltork från Grundig med 45 UV LED-lampor och digital display. Vit, kupolformad design med timerfunktioner (10, 30, 99 sekunder) och low heat-läge. Perfekt för att snabbt torka nagellack och gelé. Enkel att använda och passar alla nageltyper. Väldigt bra skick, lite rester av rött nagellack bara!
Uv lampa - Säljer min UV lampa då jag har köpt en ny, den funkar som den ska men vet inte vilken styrka den har.  Kan gå ner i pris om det önskas för snabb försäljning.
Depend GeliQ UV/LED lampa - Säljer en vit Depend GeliQ UV/LED lampa för gelnaglar. kommer med strömkabeln och adapter
Ocho Nails UV-lampa  - Säljer en vit UV-lampa från Ocho Nails med digital display och flera timerinställningar som exempelvis low heat samt rödljusterspi de rosa ljuset är mer skonsamt för händerna men funkar lika bra som de ”klassiska blåa” lampan har även spelelbotten och 65W. Kom med bud nypris 900kr
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
Mini rare beauty blush - Mini blush från Rare Beauty i nyansen Happy. Färgen är en fräsch rosa ton som ger kinderna ett naturligt glow. Innehåller 3,2 ml och är enkel att applicera med applikator. Knappt använd alls!
CAIA glow highlighter - Säljer en CAIA Highlighter i färgen Sydney.
Krämig ögonskugga  - En krämig ögonskugga i färgen 313.
Spegel  - Handy spegel jag köpt i Frankrike. Perfekt för att ha en spegel med sig ut på en kväll eller bara att ha för att fixa till sitt smink snabbt. Den har ett fodral så den är helt säker från att gå sönder💕
Clinique ögonskugga - Oanvänd, tyvärr är orginal borsten borta, men den skoggborsten som är med är helt ny! Nypris ca 250kr
Mascara - Knappt använd mascara, finns en del kvar så säljer vidare den eftersom jag inte använder den!
Ögonskuggspalleter från H&M - 40kr, den undre är såld kan skickas mot frakt kostnaden