Alla kategorier / Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Acrylic Remover - Stor flaska med Luu nails acrylic remover, perfekt för att effektivt ta bort akryl från naglarna. Innehåller 980 ml (32 fl. oz) och kommer i en praktisk vit flaska med svart och rosa etikett. Bilden är lånad från deras hemsida. Den är helt oanvänd eftersom att jag beställde fel. Nypriset är 230kr och eftersom att den inte ens är testad så säljer jag för 200kr.
Indian ink - Märke och produkt: Talens Indian Ink, svart. Volym: 30 ml. Egenskaper: Bläcket är vattenfast när det har torkat och har utmärkt ljusäkthet. Det är baserat på sotpigment och shellack. Användning: Kan appliceras med pensel, stålpenna, airbrush med mera. Tillgänglighet: Produkten säljs hos konstnärsmaterialhandlare både online och i fysiska butiker.
Acrylic Powder från NG Nagerdesign - Säljer två burkar akrylpulver från NG Nagerdesign. En större burk med rosa pulver (100g) och en mindre med klart pulver. Perfekt för att skapa snygga naglar hemma! 💅 nästan aldrig använda!
Acrylic Powder från Nded - Säljer en burk med akrylpulver från Nded, perfekt för nagelförlängning och nageldesign. Burken är vit med säkerhets- och återvinningssymboler. Har en ljuslila färg lite använd
Acrylic System från MAFANAILS - Professionellt akrylsystem från MAFANAILS i en 120 ml burk. Perfekt för att skapa hållbara och snygga naglar. Finns i färgern rosa . Idealisk för både nybörjare och proffs som vill ha ett pålitligt resultat.
Acrylic Powder Clear 6000 från nded - Säljer en burk med klart akrylpulver från nded, perfekt för nagelförlängning och nageldesign. Produkten kommer i en praktisk vit burk med skruvlock och innehåller 30g. Märkt med säkerhetssymboler för korrekt hantering.
Odorless Acrylic Liquid från NG Nagelgiganten - Odorless Acrylic Liquid i mörk glasflaska med svart skruvkork. Produkten används för akrylbaserade nagelbehandlingar och är luktfri. Perfekt för dig som vill bygga eller förstärka naglar hemma eller i salong.
NG Extra Bond Acrylic Liquid  - Säljer två flaskor NG Extra Bond Acrylic Liquid, använder inte längre.
Abstract Acrylic Ink
Abstract Acrylic Ink - 0

Abstract Acrylic Ink

Storlek: no size
Kategori: Skönhet
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Färgen är vattenresistent och ljusäkta när den torkat, vilket ger levande och permanenta resultat. Den kan användas med olika verktyg som penslar, stålstift, pennor och airbrush. Flaskan innehåller 30 ml färg och har en inbyggd pipett i locket för enkel applicering.

Djurgården2023
Djurgården2023
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Grå Nike hoodie med blå detaljer - Nike Dri-Fit hoodie i grått med blå och vita detaljer längs ärmarna. Tröjan har huva, dragkedja framtill och två fickor. Snyggt Nike-tryck på bröstet och ärmarna. Perfekt för träning eller chill. Materialet är polyester.
Svart Nike t-shirt med tryck - Svart t-shirt från Nike i storlek L med stort vitt tryck på bröstet där det står 'NO DELAY IN MY GAME'. Klassisk rund hals och korta ärmar. Tillverkad i 100% bomull för skön känsla och bra passform. Perfekt för dig som gillar sportig stil.
Svart långärmad tröja från Boss - Svart långärmad tröja från Boss med stort tryck på bröstet i vitt och grått. Tröjan har en klassisk rund hals och är gjord i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar stilrena och enkla plagg med tydlig logga. Barn storlek S
Armani tröja - Säljer en Armani tröja som är knappt använd och är jätte skön att använda
Svart Hoodrich t-shirt med tryck - Streetwear t-shirt från Hoodrich i svart med vit och gul logotyp på bröstet och coolt tryck på ryggen. Klassisk rund hals och korta ärmar. Materialet är mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar urban stil och snygga detaljer.
Grå Nike PSG Dri-Fit träningsbyxor XS - Snygga grå träningsbyxor från Nike med PSG-logga och röd swoosh på framsidan. Byxorna har elastisk midja, svarta detaljer på benen och är tillverkade i Dri-Fit polyester för att hålla dig torr. Perfekt för fotboll eller träning. Passar dig som är runt 160/164
Blå hoodie från Hoodrich med huva - Snygg blå hoodie från Hoodrich med stor logga på bröstet och coolt tryck i svart och vitt. Tröjan har huva, lång ärm och en praktisk ficka med dragkedja framtill. Perfekt för chill dagar och streetwear-stil.
Röd Jordan t-shirt med logga - Snygg röd t-shirt från Jordan med den klassiska svarta Jumpman-loggan på bröstet. T-shirten har rund hals och korta ärmar, perfekt för en sportig och avslappnad stil. Tillverkad i mjuk bomull för skön komfort.
Svart EA7 Emporio Armani t-shirt - Svart t-shirt från EA7 Emporio Armani med logga broderad på bröstet och vita band med tryckt logga längs axlarna. Klassisk rund hals och korta ärmar. Materialet är mjuk bomull som känns skönt mot huden. Snygg och stilren design med sportig touch.
Svarta FSA träningsshorts med tigrar - Svarta träningsshorts från FSA Gym Wear i glansigt material med bred resårmidja och snörning. Framsidan har ett stort vitt tryck med två tigrar och asiatiska tecken, samt vita detaljer längs kanterna. Perfekta för gym eller kampsport.
Liknande annonser
Visa alla