Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
e.l.f. concealer i ljus nyans - Concealer från e.l.f. i en ljus beige ton, perfekt för att täcka mörka ringar och ojämnheter. Kommer i en smidig tub med vit applikator. Passar dig som vill ha en naturlig och fräsch look.
By Terry concealer i ljus nyans - By Terry concealer med guldig kork och transparent tub som visar en ljus beige krämig formula. Perfekt för att täcka mörka ringar och ge en fräsch look. Enkel att applicera med applikatorn i locket.
Concealer Pencil & Brush från e.l.f. - Praktisk concealerpenna med inbyggd borste från e.l.f. Perfekt för att täcka ojämnheter och ge en jämn finish. Kompakt design som är lätt att ta med i väskan.
e.l.f. Hydrating Camo Concealer - e.l.f. Hydrating Camo Concealer i nyansen 'Light Peach'. Denna concealer erbjuder full täckning med en satin finish och har en stor applikator för enkel applicering. Produkten är vegansk och cruelty-free. Helt ny och inte använd!
Foundation och concealer från By Mario och e.l.f. - Säljer en SurrealSkin Foundation i nyansen 3W från By Mario och en concealer från e.l.f. Foundationen och concealer är i en glasflaska. Båda produkterna är otroliga och foundationen har jag använt ett par gånger därav priset 🤗🤗 titta på sista bilden för att få en tydligare bild av färgen ❤️
e.l.f. Hydrating Camo Concealer - Säljer en e.l.f. Hydrating Camo Concealer i färgen fAIR WARM. Perfekt för att täcka mörka ringar och ojämnheter. Enkel att applicera och blenda för ett naturligt resultat. Kommit till användning ca 5-6 gånger köpt inne på H&M för 109 kr! Säljs då den ej är min färg. Pris kan diskuteras!
e.l.f. Hydrating Camo Concealer - Hydrating Camo Concealer från e.l.f. i en ljus beige nyans med satin finish. Kommer i en smidig tub med vit applikator och lock. Perfekt för att täcka mörka ringar och ojämnheter. Krämig formula som känns lätt på huden. Knappt kommit till användning! Har använts ca 4 gånger. Färg: Light Sand. Ny pris: 110kr.
e.l.f. Hydrating Camo Concealer Light Peach - e.l.f. Hydrating Camo Concealer i färgen Light Peach. Kommer i en smidig tub med applikator och ger en återfuktande finish. Vegansk, cruelty-free och allergivänlig formula. Perfekt för att täcka mörka ringar och ojämnheter med en naturlig look. Helt ny, endast testad. Köpte fel färg och kan inte lämna tillbaks!❤️
e.l.f. concealer i ljus nyans
e.l.f. concealer i ljus nyans - 0

e.l.f. concealer i ljus nyans

Storlek: no size
Kategori: Skönhet
Märke: e.l.f
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Flytande concealer från e.l.f. i en ljus beige ton. Kommer i en smidig tub med vit kork och genomskinlig flaska som visar färgen. Perfekt för att täcka mörka ringar eller blemmor och ge en fräsch look.😍

Lovanina
Lovanina
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
CAIA Glow Bronzer La Digue - Snygg bronzer från CAIA i nyansen La Digue. . Perfekt för att ge ansiktet en solkysst look. Den är fel färg så aldrig använd. Fick den i födelsedagspresent 🥰
Nageltillbehör - Tillbehör för gelenaglar, gele, buildergel, nagellack, gelelack, glitter, stenar, nagelfil elektrisk. De är lite använt men de är mycket kvar i de flesta, blandade märken som nagelgiganten
Stort nagelkit med gel och dekorationer - Säljer ett komplett nagelkit med massor av gel-lack i olika färger, glitter, strass, penslar, filar, tippar, nageldekorationer och tillbehör. Perfekt för dig som vill göra egna naglar hemma! Inkluderar även en UV-lampa
CAIA Translucent Matte Setting Powder - Loose Setting Powder från CAIA i färgen Translucent Matte. Knappt använd. 14g. Köpt för 345kr
Dyson Supersonic Nural hårfön mint - Säljer en Dyson Supersonic Nural hårfön i snygg mintgrön färg med orange detaljer. Kommer med flera svarta stylingmunstycken i originalförpackning. Modern design och avancerad teknik för snabb och skonsam hårtorkning. Perfekt för dig som vill ha det senaste inom hårvård. Jag har en hemma som är oöppnad , så vid köp får du den. Då det är en present har jag inte kvitto. Fått i present av släkten i Tyskland.
Caia läpp penna - Två stycken Caia läpp pennor i den nya färgen RUBY PLUM och CARAMEL CUTIE. Pennorna är från caias julkalender 2025 och endast öppnade, produkterna är inte ens testade. Ord pris 195kr. Köp båda för 260kr eller en för 100kr.
Olaplex No•3  - Nypris 369kr säljer för 150kr syns hur mycket det är kvar på andra bilden
Smink palett från Kiss Beauty  - Oanvänd