Alla kategorier > Skönhet
Pastell naglar
Pastell naglar - 0 Pastell naglar - 1 Pastell naglar - 2

Pastell naglar

Storlek: NO SIZE
Kategori: Skönhet
Skick: Nytt skick

150 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Finns i storlek S-L, sticky tabs ingår <3

FunnyHunny
FunnyHunny
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Custom naglar - Naglarna anpassas efter dina önskemål, sticky tabs ingår <3
Custom naglar - Naglarna anpassas efter dina önskemål, sticky tabs ingår <3
Naglar - Sååå fina naglar från Von Sua, de är tyvärr för små och därför jag säljer. Såklart helt oanvända och nya. Det ingår även ett prepkit med limm, fil, rengöringsservetter mm 😍
Naglar - Såå fina naglar får Von Sua, de är tyvärr för små och därför jag säljer. Såklart helt oanvända och nya. Det ingår även prepkit, men lim, fil, rengöringsservetter mm. 😍En för 70 och båda för 130 kr
Fina naglar - Vita och Guldiga naglar.	Tumme: 1,5cm. Pekfinger: 1cm. Långfinger: 1,1cm. Ringfinger: 1,1cm. Lilfinger: 9mm. Kommer med nagel fil och nageltejp men rekommenderar nagellim. Perfekt för det nya året. Handgjorda, Lyxiga och lockar in massa komplimanger (jag har gjort andra och fått massa komplimanger trust me). Festliga, gulliga, Y2K, gyaru.
Naglar - Sååå fina naglar från Von Sua, de är tyvärr för små och därför jag säljer. Såklart helt oanvända och nya. Det ingår även ett prepkit med limm, fil, rengöringsservetter mm 😍
Press on naglar  - Ett set med oanvända lösnaglar (press on) för en vacker manikyr.
Naglar grejer - Säljer naglar produkter som jag inte längre använder eller aldrig använt, säljer allt för 400kr om du vill ha något specifikt skriv innan och så diskuterar vi priset
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
ISADORA Blush Stick rosa - Krämigt rouge i stickformat från ISADORA i en snygg rosa nyans. Perfekt för kinder, läppar och ögon. Enkel att applicera och smidig att ta med i väskan tack vare den kompakta cylindriska förpackningen i plast.
Caia necessär  - Använd 1 gång hel och ren dragkedjan funkar som den ska
Caia blush stick  - Caia blush stick i färgen cupcake glaze. Sticket är uppskruvat till max, mängd enligt bild
CAIA highlighter i guldig ton - Säljer en CAIA highlighter i en lyxig, guldig metallisk dosa med spegel. Pudret har en skimrande champagnefärg och är pressat i ett snyggt cirkelmönster. Perfekt för att ge glow till ansiktet och highlighta kindbenen. Köpt av en tjej på Plick för 200kr med frakt! Säljs då jag inte riktigt tyckte om highlightern på just mig och har endast använt den ca 2-3 gånger efter säljaren. Sista bild är lånad av tjejen jag köpte highlighter från!🥰Pris kan diskuteras! (Tar ej emot bud under 150kr)
Dior Backstage Rosy Glow Pink - Dior Backstage Rosy Glow i färgen Pink. Säljes eftersom den ej kommer till användning längre 🩷
Gulliga Press on naglar 🎀  - Super söta handgjorda press on naglar i kort mandel form. Du får med allt du behöver för att sätta på dem🩷 om du inte behöver kit för att sätta på dem kontakta mig så får du 5kr billigare
Glow Recipe Watermelon Glow Toner Mini - Glow Recipe Watermelon Glow PHA + BHA Pore-Tight Toner i ministorlek, 40 ml. Tonern kommer i en rosa, vågformad plastflaska med skruvlock och har en söt förpackning med vattenmelonmotiv. Perfekt för återfuktning och förfining av porer.
CAIA glow highlighter - Säljer en CAIA Highlighter i färgen Sydney.