Alla kategorier > Skönhet
Ögonskuggspaletter SHEGLAM & Sence
Ögonskuggspaletter SHEGLAM & Sence - 0 Ögonskuggspaletter SHEGLAM & Sence - 1

Ögonskuggspaletter SHEGLAM & Sence

Storlek: no size
Kategori: Skönhet
Färg: Brun
Skick: Mycket bra skick

10 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer två ögonskuggspaletter: SHEGLAM Los Angeles med 15 nyanser i matta, skimrande och glittriga toner som beige, guld, brunt och svart. Sence-paletten har 5 skuggor i nude, koppar, guld och brunt med både matt och glittrig finish. Perfekt för kreativa looks!

Mira
Mira
(46)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Marrakesh Obsessed Ögonskuggspalett från Sheglam - Denna ögonskuggspalett från Sheglam heter Marrakesh Obsessed och innehåller 12 nyanser. Färgerna varierar från varma röda och bruna toner till skimrande grönt och guld. Perfekt för att skapa både vardagliga och dramatiska looks.
 ögonskuggspaletter sheglam - Tre ögonskuggspaletter med olika färger och finishes. Den första paletten har kalla toner som silver och blått. Den andra paletten har mörkare nyanser som grått och svart. Den tredje paletten är färgglad med nyanser av blått, grönt, lila och gult. Perfekt för att skapa varierande sminklooker. Allting testad en gång
Ögonskuggspalett från Sheglam - Säljer en Sheglam Smart Cookie ögonskuggspalett med 12 olika nyanser. Paletten innehåller både matta och skimrande färger i jordnära toner som beige, brunt och rosa. Perfekt för att skapa både naturliga och mer dramatiska looks.
Sence ögonskuggs palett  - Säljer då den inte kommer till användning. Den är ej använd. Helt ny.
Royal Bronzer från Sence - Sence Royal Bronzer i en elegant förpackning med lila detaljer. Ger en varm, solkysst look med en mjuk och jämn finish. Perfekt för att framhäva ansiktets konturer.
SHEGLAM duo av liquid contour & liquid highlighter  - Två produkter från SHEGLAM i snygga fyrkantiga förpackningar med guldiga detaljer. Ena är en sun sculpt liquid contour i färgen Terracotta och andra är en glow Bloom liquid highlighter i färgen Tea Cake. Highlightern är ganska använd och contourn är använd men inte som highlightern
Ögonskuggspalett från Swati - Super fin ögonskuggspalett som är sprillans ny med plast inuti helt ny❤️
Technic ögonskuggspalett  - Snygg ögonskuggspalett från Technic med sex nyanser i bronsiga och jordnära toner.
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
CAIA highlighter i guldig ton - Säljer en CAIA highlighter i en lyxig, guldig metallisk dosa med spegel. Pudret har en skimrande champagnefärg och är pressat i ett snyggt cirkelmönster. Perfekt för att ge glow till ansiktet och highlighta kindbenen. Köpt av en tjej på Plick för 200kr med frakt! Säljs då jag inte riktigt tyckte om highlightern på just mig och har endast använt den ca 2-3 gånger efter säljaren. Sista bild är lånad av tjejen jag köpte highlighter från!🥰Pris kan diskuteras! (Tar ej emot bud under 150kr)
Glow Monkey Setting Spray från Hickap - Glow Monkey Setting Spray från Hickap är en ansiktsmist i en genomskinlig rosa plastflaska med silvrig spraypump. Ger en strålande finish och passar alla hudtyper. 100% vegansk formula som fräschar upp och fixerar makeupen.
Caia necessär  - Använd 1 gång hel och ren dragkedjan funkar som den ska
Caia face palette - Säljer den oanvända caia face palette i SASSY den är helt oanvänd och köpt för 550kr
YSL rosa puderrouge i lyxig dosa - Lyxigt puderrouge från Yves Saint Laurent i en rund dosa med quiltad, ljusrosa läderlook och ikoniska YSL-loggan i metall. Rouget har en mjuk, kall rosa ton och pressat YSL-mönster. Perfekt för dig som vill ha en elegant touch i sminkväskan.
CAIA Dewy Drops Serum Foundation 20C - Foundation från CAIA i nyansen 20C. Dewy Drops Serum Foundation ger en naturligt daggig finish och innehåller vitamin E och glycerin för återfuktning. Kommer i en frostad glasflaska med pump och silverfärgat lock. Innehåller 30 ml. Andvänd ett par gånger
CAIA Face Palette Classy - Säljer en CAIA Face Palette i färgen Classy. Paletten innehåller fyra olika nyanser för ansikte: blush, bronzer och highlighter i varma, naturliga toner. Kommer i en fyrkantig brun förpackning med spegel i locket. Perfekt för att skapa en fräsch look.
Xerjoff Erba Pura parfym - Ny - Lyxig parfym från Xerjoff i modellen Erba Pura. Flaskan är turkosblå med gulddetaljer och har en unik, elegant form. Kommer i en färgstark och exklusiv förpackning med geometriskt mönster. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter.