Alla kategorier > Skönhet
Färgglada hårspolar i plast
Färgglada hårspolar i plast - 0

Färgglada hårspolar i plast

Storlek: no size
Kategori: Skönhet
Skick: Nytt skick

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett set med hårspolar i plast i färgerna gul, grön, rosa och blå. Kommer i en genomskinlig zip-påse tillsammans med ett blått verktyg för att applicera spolarna. Perfekt för att skapa lockar utan värme.

Emma Halvardsson
Emma Halvardsson
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa hårspolar i plast - Säljer flera rosa hårspolar i plast, perfekta för att skapa volym och lockar. De är cylinderformade och har en yta med små piggar som håller håret på plats. Kommer i förpackning, superenkla att använda för styling hemma.
Färgglada hårspolar i plast med väska - Säljer ett set med hårspolar i olika storlekar och färger: blå, lila, rosa, grön och ljusrosa. Spolarna är gjorda av plast med kardborre och kommer med en genomskinlig necessär med rosa kant. Perfekt för att fixa volym och lockar hemma.
Hårspolar - Säljer ett set med rosa och orange hårspolar i spiralform tillsammans med en blå plastkrok (sätts ihop) för enkel användning. Perfekt för att skapa snygga lockar utan värme. Spolarna är gjorda av mjuk plast och är superenkla att använda hemma. 7 orangea och 7 rosa☺️
Hårspolar - Säljer ett set med rosa och orange hårspolar i spiralform tillsammans med en blå plastkrok (sätts ihop) för enkel användning. Perfekt för att skapa snygga lockar utan värme. Spolarna är gjorda av mjuk plast och är superenkla att använda hemma. 7 orangea och 7 rosa☺️
Rosa hårspolar i skumplast - Säljer ett set med sex rosa hårspolar i skumplast. Perfekta för att skapa volym och lockar utan värme. De är lätta och bekväma att använda, idealiska för nattstyling. Kommer i en genomskinlig plastförpackning.
Gula hårspolar i plast - Säljer ett set med tolv gula hårspolar i plast med kardborre. Perfekta för att skapa volym och lockar i håret. Lätta att använda och passar de flesta hårtyper. Diameter ca 4 cm.
Gula hårspolar i plast - Säljer ett paket med gula hårspolar i plast. Perfekta för att skapa volym och lockar i håret. Kommer i en förpackning med åtta stycken spolar. Lätta att använda och passar de flesta hårtyper.
Rosa mjuka hårspolar i silikon - Säljer ett set med rosa hårspolar i mjuk silikon. Perfekta för att skapa snygga lockar utan värme. De är flexibla, lätta att använda och sitter bekvämt i håret. Passar alla hårtyper och ger fina, definierade lockar. Kommer i förpackning med 21 spolar i typ två eller tre storlekar. PRIS KAN DISKUTERAS!
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
Mini rare beauty blush - Mini blush från Rare Beauty i nyansen Happy. Färgen är en fräsch rosa ton som ger kinderna ett naturligt glow. Innehåller 3,2 ml och är enkel att applicera med applikator. Knappt använd alls!
Clarins ögonskuggspalett nude toner - Snygg ögonskuggspalett från Clarins med fyra nyanser i nude och brun/rosa toner. Kommer i en lyxig guldig dosa med spegel och två applikatorer. Perfekt för att skapa både mjuka och markerade ögonlooks. Medföljer röd sammetsfodral. Testat lite av den rosa med borsten på handen, annars helt nytt.
CAIA ljus concealer 1W - Säljer en concealer från CAIA i nyansen 1W. Förpackningen är stilren med genomskinlig plast och ett silvrigt lock. Färgen är ljus beige, perfekt för att ljusa upp under ögonen eller täcka blemmor. Enkel att applicera tack vare den smidiga tuben. Testad en gång
LUSH Let The Good Times Roll Body Spray - Säljer en LUSH Let The Good Times Roll body spray i svart plastflaska med spraymunstycke. Innehåller 200 ml och har en mysig doft av smörig popcornsötma. Perfekt för dig som gillar unika och söta dofter. Doftar vanilj
CAIA glow highlighter - Säljer en CAIA Highlighter i färgen Sydney.
Rhode Peptide Lip Tint Salty Tan - Rhode Peptide Lip Tint i färgen Salty Tan, 10 ml. Kommer i en snygg tub med matchande förpackning i en rosa-brun nyans. Ger läpparna en naturlig tint och innehåller peptider för extra vård. Perfekt för dig som vill ha återfuktade och snygga läppar med lite färg.
Gulliga Press on naglar 🎀  - Super söta handgjorda press on naglar i kort mandel form. Du får med allt du behöver för att sätta på dem🩷
Individuella lösögonfransar i svart - Säljer ett set med individuella lösögonfransar i svart, perfekt för att bygga upp en naturlig eller dramatisk franslook. Fransarna kommer i olika längder och är fästa på en rosa bricka. Materialet är syntetiskt och ger en fjäderlätt känsla.