Alla kategorier > Skönhet
Body Scrub och Refreshing Spray från Rituals
Body Scrub och Refreshing Spray från Rituals - 0

Body Scrub och Refreshing Spray från Rituals

Storlek: no size
Kategori: Skönhet
Märke: Rituals
Skick: Nytt skick

199 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en avslappnande body scrub och en uppfriskande spray från Rituals. Body scrubben kommer i en stilren burk med vit lock och är perfekt för att exfoliera huden. Refreshing sprayen har en fräsch doft och kommer i en praktisk sprayflaska med gulddetaljer. Perfekt för en lyxig hemmaspa-upplevelse!

Flora🌷
Flora🌷
(37)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rituals The Ritual of Sakura Body Scrub - Rituals The Ritual of Sakura renewing body scrub med socker och körsbärsblom. Kommer i en rund burk på 125g med ljusrosa lock och vit plastbehållare. Innehåller 91% ingredienser av naturligt ursprung och har en fräsch, blommig doft.
Rituals body scrub - Oöppnad kroppsskrubb från Rituals, säljes då jag redan har denna sen innan!
Rituals  Body Spray - Shimmering body spray från Rituals, . Flaskan är genomskinlig med rosa skimmer.  doft av rismjölk och körsbärsblom. Perfekt för dig som vill ha en glittrande finish på huden.
Rituals body scrub - Rituals The Ritual of Sakura renewing body scrub med socker och körsbärsblom. Kommer i en vit burk med rosa lock och har en fräsch, blommig doft. Perfekt för att exfoliera huden och ge en silkeslen känsla.
The Ritual of Sakura Body Scrub - The Ritual of Sakura renewing body scrub med doft av socker och körsbärsblomma. Perfekt för att exfoliera och återfukta huden. Kommer i en vit burk med elegant design.
Rituals The Ritual of Sakura body polish - Sockerbaserad body polish från Rituals i serien The Ritual of Sakura. Innehåller socker och körsbärsblom, kommer i en vit burk med rosa lock. Perfekt för att exfoliera huden och ge en fräsch känsla.
Rituals Amsterdam Collection Body Mist - Rituals Amsterdam Collection body mist med doft av tulpan och japansk yuzu. Flaskan är vit med blått och guldigt tryck, inspirerat av klassisk porslinsdesign. Innehåller 20 ml och kommer i en lyxig beige necessär med blått påfågelsmotiv.
Purifying Scalp Scrub & Shampoo från Rituals - Säljer en burk med Purifying Scalp Scrub & Shampoo från Rituals. Innehåller socker kristaller och arganolja för en renande och vårdande effekt. Perfekt för att exfoliera hårbotten och ge håret en fräsch känsla. Burken rymmer 75 ml.
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
CAIA glow highlighter - Säljer en CAIA Highlighter i färgen Sydney.
Smink förvaring🤍🤍 - Jättefin o bra sminkförvaring för o förvara nagellack sminkborstar krämer mm🤍🤍 De blir mycket enklare o hålle reda på sina grejer o de ser så sjukt snyggt ut🤍🤍
Krämig ögonskugga  - En krämig ögonskugga i färgen 313.
Läppstift och läppglans - Ett läppstift med tillhörande läppglans
Highlighter - En highlighter
Ögonskugga  - En ögonskugga aldrig använd