Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Luu nails gellack - säljer denna gellack ifrån luu nails i färgen white pearl som för nuvarande är slutsåld på hemsidan, aldrig använd eller testad
Crome till naglar från Luu Nails - Fyra olika crome för naglarna. Två helt oanvända från Luu Nails och två ifrån normal som använts några gånger. Super fina färger allihop!
Luu Nails gelnagellack blå & rosa + top coat - Två flaskor Luu gelnagellack i färgerna djupblå och knallrosa glow in the Dark, samt en Luu top coat för extra glans och hållbarhet. Alla flaskor är 15 ml och används med UV/LED-lampa. Snygga färger för att fixa naglarna hemma med proffsigt resultat. Det är bara toppcoat som är använd dom andra har bara swatschats!
Xelary Solid Extender Nail Gel Clear - Solid extender nail gel från Xelary i färgen clear. Perfekt för att bygga och förlänga naglar med UV/LED-lampa. Kommer i en liten svart rund burk med skruvlock, innehåller 5g gel. Vill du göra txp en gele blomma är denna perfekt den är testad 1 gång
Saviland Builder Nail Gel Milky White - Säljer en Saviland Builder Nail Gel i färgen Milky White. Gelen är perfekt för att bygga, snygga naglar med en mjölkvit finish. Passar dig som vill ha en fräsch och stilren look. Kommer i en burk på 100g och är enkel att applicera med pensel.
Luu Builder Gel  SÖKER!!! - Builder Gel i färgen Pink Nude från Luu, 15g. !!!SÖKER!!!
Builder Gel från Luu Professional - Säljer en burk med Luu Professional Builder Gel i färgen Milky White. Perfekt för att bygga starka och hållbara naglar. Innehåller 30g av gelén som ger en mjölkvit finish. Produkten är använd men det finns en hel del kvaf
Luu vit liner gel 10ml - Liner gel från Luu i färgen vit, perfekt för att skapa skarpa och kreativa looks och enkel French . Kommer i en svart fyrkantig flaska med guldig kork och smal pensel för precision. Passar både UV och LED-lampa. Innehåller 10 ml men halva är ungefär använd.
Luu nails gele
Luu nails gele  - 0 Luu nails gele  - 1

Luu nails gele

Storlek: NO SIZE
Kategori: Skönhet
Skick: Mycket bra skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Luu nails gele, swatchad 1 gång på prov sticka. Nypris 285kr , hög viskositet

Amanda💕
Amanda💕
(29)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
CAIA That Dewy Look Setting Spray - Ljusbeige, frostad flaska med CAIA-logga. Setting sprayen 'That Dewy Look' ger en fräsch och återfuktad finish till din makeup. Innehåller 200 ml och har en stilren, minimalistisk design. Perfekt för dig som vill ha glow och långvarigt resultat.
Dior fyrfärgad ögonskuggspalett -  Ögonskuggspalett med fyra nyanser. Har använt den några gånger.
CAIA highlighter i guldig ton - Säljer en CAIA highlighter i en lyxig, guldig metallisk dosa med spegel. Pudret har en skimrande champagnefärg och är pressat i ett snyggt cirkelmönster. Perfekt för att ge glow till ansiktet och highlighta kindbenen. Köpt av en tjej på Plick för 200kr med frakt! Säljs då jag inte riktigt tyckte om highlightern på just mig och har endast använt den ca 2-3 gånger efter säljaren. Sista bild är lånad av tjejen jag köpte highlighter från!🥰Pris kan diskuteras! (Tar ej emot bud under 150kr)
CAIA krämrouge i rosa dosa - Säljer en CAIA krämrouge i en ljusrosa fyrkantig dosa med spegel. Rougen har en mjuk, krämig formula och kommer i en varm rosaton. Dosan är kompakt och lätt att ta med i väskan. Perfekt för dig som gillar ett naturligt glow och enkel applicering.OBS den har gått sönder och kan hoppa ut.
Lumene Invisible Illumination Liquid Blush - Flytande rouge från Lumene i en fräsch persikorosa nyans. Kommer i en liten glasflaska med pipett för enkel applicering. Perfekt för att ge kinderna en naturlig glow och fräsch färg. Snygg minimalistisk design med frostat glas och vit kork.
Dyson Airwrap i.d. Bluetooth (Jasper Plum) - Ny Dyson Airwrap i.d. i färgen Jasper Plum. Oanvänd och i perfekt skick, levereras i originalförpackning.   Kvitto finns!
Dr.Jart Cicapair color correcting kräm - Ansiktskräm som ändrar färg från grön till din egen hudton. Döljer rödhet och fläckar i ansiktet. 15 ml. Råkade beställa två så därför vill jag sälja den andra. Känd från tiktok. 110kr inklusive frakt
INGLOT ögonskugga 🧡💄 - INGLOT ögonskugga i färgen 605, använd enstaka gång bara.